Районна газета

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. Цікаве театралізоване дійство з нагоди Дня Святого Миколая для вихованців КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради відбулось 19 грудня у Духовно-Просвітницькому центрі при Трьох-Анастасіївському Соборі

Для них методисти Центру спільно зі студентами-волонтерами професійно-педагогічного коледжу Глухівського НПУ ім. О.Довженка підготували лялькову виставу про добро і милосердя Миколи Чудотворця, його любов до дітей, а також ігри, конкурси, пісні. Дітлахи писали листи Святому Миколаю, читали вірші та звертались у молитві до Чудотворця. І Миколай з поздоровленнями та подарунками завітав на свято.

Тепло привітали діточок зі святом отець Володимир та директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради Віктор СПИЦЬКИЙ. Приємним сюрпризом для малечі було вручення подарунків від народного депутата, сувеніри з солодощами від студентів.