Районна газета

НАСТАВНИЦТВО ЯК ПРОЦЕС ВЗАЄМОДІЇ З ДІТЬМИ-СИРОТАМИ ТА ДІТЬМИ, ПОЗБАВЛЕНИМИ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

27 лютого 2019 року Глухівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений черговий інформаційно-просвітницький семінар для безробітних, які перебувають на обліку Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості

Темою заходу була обрана одна з новітніх соціальних технологій – здійснення та ведення наставництва над дитиною, яка проживає у закладі для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, або іншому закладі.

Під час проведення заходу присутні ознайомились з основними завданнями наставництва, порядком його здійснення, вимогами до кандидатів у наставники, особливостями їх підготовки, правами та обов’язками всіх учасників цього процесу. Ця тема викликала жвавий інтерес слухачів семінару і масу запитань щодо нюансів ведення наставництва.

Наприкінці зустрічі громадяни отримали буклети «Стань наставником – зміни життя дитини», в яких висвітлені основні моменти та координати районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, котрий проводить первинний відбір кандидатів у наставники та прийом відповідних документів.