Районна газета

ВСЕ НАЙКРАЩЕ, ЩО Є НА ЗЕМЛІ, ПОЧИНАЄТЬСЯ З СІМ’Ї

З нагоди Дня матері і Міжнародного Дня сім’ї в Баницькому сільському будинку культури відбувся районний захід «Музична вітальня, або хата на тата. Чи без мами не хата?»

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася начальник відділу культури,  молоді і спорту Глухівської районної державної адміністрації Ольга ГОРБАЧОВА, яка привітала учасників та глядачів зі святами  і  побажала  всім родинам, щоб вірність, любов і взаєморозуміння супроводжували  їх довгі роки, а сімейний фотоальбом без кінця поповнювався кадрами щасливих миттєвостей!

На святі глядачі мали змогу  познайомитися  з родинами, які на перший погляд нічим особливим не відрізняються від тисяч родин на нашій Глухівщині.  Але ці родини особливі тим, що в них ніколи не згасає родинне тепло, ангел-хранитель милується їх сімейною згодою, чудовими талановитими дітьми.

Це родини Калішевських  із села Семенівка, Бирин та Давиденко із села Дунаєць, Сергієнко із села Некрасове, Даджин із села Уздиця, Харченко та Сапутіних із села Чернєве, Соколових із села Перемога, Побережників та сім’я Івана Зенченка і Олени  Бутової із села Баничі.

Зі сцени представники  родин  ділитися  своїми рецептами сімейного щастя, відверто  розповідали про цікаві сімейні історії, традиції,  хобі. Кожна сім’я з нагоди свята отримала квіти та подарунок.

Яскравим доповненням заходу стали  чудові пісні про матір, батьків, родину, кохання у виконанні солістів Глухівського районного будинку культури: Ігоря Шума, Анни Левади, Аніни Коваленко, Олександра Єгорова, солістки Семенівського сільського клубу Лариси Калішевської, солістки Уздицького сільського будинку культури Катерини Даджин, солістки Чернівського сільського клубу  Лідії Яловенко, солістки Баницького сільського будинку культури Олени Бутової, дуету сестер Тетяни та Катерини Сергієнко Некрасівського сільського будинку культури, вокального тріо Баницького сільського будинку культури у складі  Любові Сачок, Тетяни Тютюнник  та Зінаїди Малафієнко, а також  вокального  жіночого ансамблю  «Родина» Баницького сільського будинку культури (керівник Любов Сачок).