Районна газета

ПІДСУМКИ РАЙОННОГО ТУРИСТИЧНОГО ЗЛЬОТУ

Протягом двох днів учасники зльоту, а це 11 команд Глухівського району, змагалися за першість, розважалися та відпочивали

Програма зльоту включала в себе: конкурс капітанів «Робінзон», встановлення намету, розпалювання вогнища, туристичні вузли, інтелектуальний конкурс «Я – найкращий турист», нічне орієнтування, туристична естафета, змагання з лазертагу, міні-футболу серед дівчат, пляжного волейболу, перетягування линви та конкурс на кращого рибалку – «Fish-fan».

У змаганнях з міні-футболу перемогли спортсменки Баницької сільської ради. Полошківці стали кращими у пляжному волейболі. У конкурсі з перетягуванні линви, встановленні намету та туристичній естафеті сильнішими виявились спортсмени з Уланового. Есманці стали кращими у змаганнях з лазертагу, а найвправнішим рибалкою виявився представник Баницької сільської ради. У конкурсі капітанів «Робінзон» кращим став капітан команди Фотовизької сільської ради, кращими у розпалюванні вогнища стали представники Привільської сільської ради, у конкурсі «туристичні вузли» та «нічне орієнтування» перемогли спортсмени з Фотовижа.

За результатами конкурсної програми туристичного зльотуІ місце, другий рік поспіль, здобули туристи Уланівської сільської ради. Спортсмени з Фотовижа на другому місці, третіми призерами змагань стала команда Білокопитівської сільської ради.