Районна газета

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ ЯК НОВА ФОРМА ОФІЦІЙНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

За інформацією директора Глухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталії ХРОЛЬ в рамках інформаційної кампанії «Візьміть дитину у родину» та «Патронат над дитиною – професійна комплексна послуга» проведено семінар для громадян, які перебувають на обліку в Глухівській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості 

Начальник відділу соціальної роботи Глухівського районного центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді Олена СМИЧОК ознайомила присутніх з інформацією про те, що патронатним вихователем може бути громадянин України, який має позитивний досвід виховання дітей, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду виховання та соціальної реабілітації дитини в своєму помешканні. Обов’язковою умовою є наявність у патронатного вихователя добровільного помічника із числа членів сім’ї. Також надала перелік документів, які необхідно подати кандидатам у патронатні вихователі до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за місцем проживання.

«Найголовніше для дитини – це батьківська увага, ніжність та любов. Можливо, саме ваша сім`я стане для дитини осередком любові і тепла, якого вона не знала від рідних батьків. І саме Ви навчите цю дитину більше усміхатися і любити людей», – наголосила посадовець.