Районна газета

РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ЗДІЙСНИВ ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКУ ТА ПРОФІЛАКТИЧНУ РОБОТУ У ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРАХ

Традиційно щороку в літній період Глухівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить інформаційно-просвітницьку та профілактичну роботу з дітьми, які відпочивають в таборах загальної середньої освіти Глухівського району

Фахівці з соціальної роботи та психолог провели ігри, тренінги, лекції та бесіди на теми: «Профілактика жорстокості та насильства в учнівському середовищі», «Як зберегти наше здоров'я?», «Взаємовідносини дітей з однолітками». 

Враховуючи теплу пору року та літні канікули, особливий акцент було поставлено на правилах поведінки на водоймах та біля них під час купання та рибної ловлі.                                                                                   

Метою і завданням даних заходів було більш детально ознайомити дітей з актуальністю проблеми насилля, ведення здорового способу життя без алкоголю, тютюнопаління та наркотиків, простежити поінформованість дітей в даній проблемі, закріпити знання, набуті протягом заходу, для подальшого застосування у житті, і сформувати стійку мотивацію уникнення вживання будь-яких психоактивних речовин.

Загалом груповими та індивідуально-консультативними заходами було охоплено 66 дітей віком до 14 років, 15 підлітків отримали індивідуальні консультації з питань, які їх турбували. Також працівники ЦСССДМ роздали буклети на тему «Все в твоїх руках. Ми за здоровий спосіб життя», «Все що ти маєш знати про ВІЛ/СНІД», «STOP домашньому насильству».