Районна газета

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ГОТУЄМО ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ»

З 1серпня 2019 року у Глухівському районі стартує благодійна акція «Готуємо дітей до школи», яка буде тривати до 20 серпня 2019 року

Основна мета проведення акції – це надання підтримки дітям шкільного віку, які проживають в сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах, дітям-інвалідам та дітям-переселенцям.

На території Глухівського району проживає 235 родин, в яких виховується 255 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Всі ці діти потребують особливої уваги.

Меценатство та благодійність завжди вважаються у суспільстві найблагороднішою й найпочеснішою справою. Особливо, коли це стосується дітей, які потребують сторонньої допомоги.

В акції можуть прийняти участь всі небайдужі до долі знедолених дітей – благодійні, громадські, релігійні організації, установи та підприємства різних форм власності, а також фізичні особи.

Шановні мешканці Глухівського району! Ваша небайдужість допоможе дітям з соціально незахищених верств населення. Пам’ятайте, діти — це наше майбутнє. Будьте милосердними, не залишайтесь осторонь від проблем дітей, адже кожна дитина має право на підтримку дорослих, а Ваша допомога – це один з кроків на шляху до щасливого дитинства знедолених дітей.

Бажаючі допомогти дітям шкільного віку, які проживають у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах  канцелярським, шкільним приладдям, одягом та взуттям, за більш детальною інформацією можуть звернутись до Глухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

 м. Глухів, вул. Шевченка, 4, або за телефоном 2-32-06., м.т. 0668823538