Районна газета

ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА!!!

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права Глухівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді бали проведені  заходи, об’єднані правовою тематикою, які сприяли підвищенню рівня правової культури, інформованості молоді про їхні конституційні права та обов’язки, можливості їх реалізації та захисту

У Баницькому навчально-виховному комплексі з учнями 8-х класів пройшли тренінгові заняття «Дотримання прав сім’ї – запорука щасливої сім’ї». Мова йшла про насильство в суспільстві, в сім’ї, в дитячому та молодіжному оточенні. Під час тренінгових вправ учні розглянули ситуації впливу насильства на людину та знаходили шляхи їх вирішення, вчилися керувати своїми емоціями, знаходили засоби уникнення насильства та дізналися, куди треба звертатися за допомогою у випадку проявів насильства у сім’ї. Було проведено анкетування «Що я знаю про свої права».

Працівниками центру була проведена інформаційна година «Знай права, виконуй обов’язки» для осіб, засуджених до покарань без позбавлення волі.

У сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, відбулися змістовні розмови на тему «Я маю право» про історію виникнення прав людини. На життєвих прикладах обговорили механізм застосування своїх прав, розповсюджені інформаційні буклети.