Районна газета

ГРУПИ ВЗАЄМОДОПОМОГИ В ОНЛАЙН ФОРМАТІ

Психологом Глухівського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в онлайн форматі проведено групи для жінок, які постраждали від домашнього насильства.

Через поширення коронавірусу та запровадження в Україні режиму карантину, неможливим стало проведення зустрічей "рівний - рівному", участь у яких є запорукою виходу із співзалежних відносин, в яких знаходяться члени деструктивних родин. 

Але регулярність зустрічей - необхідна складова успіху роботи. Тому на початку запровадження карантинтинних заходів директором центру Наталією ХРОЛЬ було прийнято рішення про переведення груп взаємодопомоги  в онлайн формат. Таким чином, продовжують роботу групи підтримки для  жінок, які постраждали від насильства. Також допомогу в онлайн групах одержують  залежні особи та члени їх родин.

До тем, які обговорювались раніше, наразі додались ще актуальні питання, пов'язані з режимом самоізоляції. Особливо доречними виявилися консультування психолога, в груповому та індивідуальному форматах, щодо засобів зниження напруги у родині, за умов неможливості уникати постійного контакту, навчання практичним методам ненасильницького спілкування та урегулювання конфлікту на етапі його виникнення.