Районна газета

УЧНІ РАЙОНУ - ПЕРЕМОЖЦІ ДИСТАНЦІЙНОГО ПРОЄКТУ «МІЙ СВІТ ПСИХОЛОГІЇ»

Навчально–методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти протягом лютого – квітня 2020 року в закладах загальної середньої освіти області було реалізовано дистанційний проєкт «Мій світ психології»  

На першому етапі учням необхідно було надати тестові завдання з теми «Стрес», на другому – створити ментальну карту до поняття «резилієнс». Цей проєкт мав на меті підвищити мотивацію учнів до саморозвитку, самопізнання, підвищення рівня їх психологічної культури.

НА ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ УЧНІ РАЙОНУ ЗДОБУЛИ П’ЯТЬ ПРИЗОВИХ МІСЦЬ

9 лютого 2020 року завершився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Щорічно школярі Глухівського району впевнено одержують перемоги  в олімпіадних змаганнях.  Цьогоріч перемогу в обласному етапі олімпіад здобули 5 учнів району:

ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

14 лютого на базі Полошківського навчально-виховного комплексу відбулись  змагання з волейболу серед юнаків в залік ХХVIІІ спортивних ігор школярів закладів загальної середньої освіти Глухівського району

У змаганнях взяли участь команди Суходільського, Полошківського, Некрасівського та Баницького навчально-виховних комплексів.

ПЕДАГОГ З УЛАНОВО – КРАЩИЙ ВЧИТЕЛЬ ХІМІЇ СУМЩИНИ

3 січня 2020 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної освіти пройшов відбірковий етап другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020», у якому взяли участь учителі закладів загальної середньої освіти Глухівського району

За підсумками конкурсного випробовування у п’ятірці кращих учителів області в номінації «Хімія» І місце посіла учитель хімії вищої кваліфікаційної категорії  Уланівського навчально–виховного комплексу Рибалко Катерина Василівна.