Районна газета

РАЙОННА КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ «СТЕЖКАМИ ГЛУХІВЩИНИ»

З метою залучення учнівської молоді до туристсько-краєзнавчої діяльності, виховання поваги та бережливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу  8 листопада відбулася районна краєзнавча конференція «Стежками Глухівщини».

У 2019 році конференція проводилась у межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» за напрямами «Архітектурні перлини Сумщини» та «Заповідними стежками рідного краю».

ВІДВІДАЛИ ЛЕБЕДИНЩИНУ

Директори закладів загальної середньої освіти Глухівського району на чолі з начальником відділу освіти Глухівської районної державної адміністрації Наталією Волончук відвідали заклади освіти Лебединщини

Зустріч відбулася у рамках міжрайонної акції «Компетентнісний підхід в освіті – шлях до успіху в житті»  та з метою обміну досвідом з питань  реалізації Концепції «Нова українська школа».

ТУРНІР З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ «ЗОЛОТА ОСІНЬ»

У селі Береза на новому футбольному майданчику зі штучним покриттям відбувся турнір з футболу серед юнаків 2003-2005 років народження "Золота осінь"

У змаганнях взяли участь команди:

Глухівського району - Есманьська загальноосвітня школа та Баницький навчально-виховний комплекс,

Шалигинської ОТГ- Шалигинська загальноосвітня школа,

Березівської ОТГ - Березівський навчально-виховний комплекс.

LEGO-ТЕХНОЛОГІЯ

На сьогодні конструктори LEGO є незамінним матеріалом на уроках у початковій школі. За допомого LEGO діти вивчають математику, мову, знайомляться з довкіллям і навіть малюють цеглинками! Заняття з LEGO урізноманітнюють та вдосконалюють навчальний процес, роблять його цікавішим для дітей.

Першокласники району уже другий рік поспіль отримують безкоштовні набори LEGO Play Boх.