Районна газета

ЗНО ТРИВАЄ

У випускників 11 класів триває зовнішнє незалежне оцінювання. Сьогодні 18 одинадцятикласників із 5 шкіл Глухівського району складають випробування з біології.

Начальник відділу освіти Глухівської районної державної адміністрації Наталія ВОЛОНЧУК звернулась до учасників тестування та закликала максимально дотримуватись рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа.

УЧНІ РАЙОНУ - ПЕРЕМОЖЦІ ДИСТАНЦІЙНОГО ПРОЄКТУ «МІЙ СВІТ ПСИХОЛОГІЇ»

Навчально–методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти протягом лютого – квітня 2020 року в закладах загальної середньої освіти області було реалізовано дистанційний проєкт «Мій світ психології»  

На першому етапі учням необхідно було надати тестові завдання з теми «Стрес», на другому – створити ментальну карту до поняття «резилієнс». Цей проєкт мав на меті підвищити мотивацію учнів до саморозвитку, самопізнання, підвищення рівня їх психологічної культури.

НА ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ УЧНІ РАЙОНУ ЗДОБУЛИ П’ЯТЬ ПРИЗОВИХ МІСЦЬ

9 лютого 2020 року завершився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Щорічно школярі Глухівського району впевнено одержують перемоги  в олімпіадних змаганнях.  Цьогоріч перемогу в обласному етапі олімпіад здобули 5 учнів району:

ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

14 лютого на базі Полошківського навчально-виховного комплексу відбулись  змагання з волейболу серед юнаків в залік ХХVIІІ спортивних ігор школярів закладів загальної середньої освіти Глухівського району

У змаганнях взяли участь команди Суходільського, Полошківського, Некрасівського та Баницького навчально-виховних комплексів.