Районна газета

УСПІШНІ КРОКИ У НАУКУ

На базі Конгрес–центрі Сум ДУ відбулася обласна науково-практична конференція «Перший крок у науку», яка об’єднала в своєму колі юних дослідників Сумщини.

На цьому престижному заході гідно представила Глухівський район Кравченко Марина, учениця Перемозького навчально-виховного комплексу, вихованка екологічного гуртка «Юні друзі природи» (керівник Шеремет С.А.).

У ході конференції юні дослідники захищали свої пошуково-дослідницькі, експериментальні роботи у відділеннях історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю, хімії та біології, екології та аграрних наук, мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, математики, фізики та комп’ютерних наук. 

Роботу наукових секцій проводили  досвідчені фахівці , які  з задоволенням заслухали роботи майбутніх науковців, дискутували, давали поради.

Найприємнішим моментом для учасників заходу було нагородження грамотами.  Кравченко Марина  нагороджена грамотою за ІІ місце в номінації «Екологія» (тема дослідницької роботи «Екологічний моніторинг поширення Viscum album в урбанізованих ландшафта Глухівщини»).

Марина відзначилась своїми ґрунтовними науковими дослідженнями, ерудицією, умінням вести дискусію, відстоювати власну думку, ставити запитання опонентам.

Учасники конференції отримали високі оцінки за свої перші кроки до вершин науки від досвідчених науковців, а це найсправедливіша, найбажаніша винагорода, що додає натхнення та сили для подальшої роботи на ниві великої науки.