Районна газета

ТАЛАНОВИТА, ТВОРЧА МОЛОДА ЕЛІТА!

Талановита учнівська молодь Глухівщини у сфері літературної творчості отримала нагороди під час урочистого відзначення Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю переможців та призерів ХХІ обласного літературного конкурсу «Проба пера».

Призером І ступеняу номінації «ПОЕЗІЯ» стала учениця Будівельнівського навчально–виховного комплексу Анастасія Тутук (середня вікова категорія).

Призером ІІІ ступеня у номінації «ПРОЗА» стала учениця Дунаєцького навчально-виховного комплексу Валентина Бадуненко (старша вікова категорія).

Призерами ІІІ ступеня у номінації  «ПОЕЗІЯ» стали учениця Перемозького навчально-виховного комплексу Марина Кравченко (середня вікова категорія) та учениця  Некрасівського навчально-виховного комплексу Анна Смоля (старша вікова категорія).

У рамках свята для переможців та призерів конкурсу були проведені майстер-класи з літератури та відбулося творче спілкування з членами журі – видатними письменниками Сумщини.

Тож вітаємо переможців та плекаємо надію, що перемога в літературному конкурсі «Проба пера» додасть енергії, творчих сил, натхнення для створення нових шедеврів літератури.