Районна газета

ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО СТАРТУ «НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

Актуальні питання впровадження в районі Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» по постійному  контролі у голови Глухівської районної державної адміністрації Вікторії СОКОЛ

Першочергове питання, яке стоїть перед владою та закладами загальної середньої освіти району - забезпечення сучасного освітнього простору для першокласників.

Відповідно до прогнозованих показників 1 вересня до шкіл району прийдуть 99 учнів 1-го класу.

Завершуються ремонтні роботи класних кімнат майбутніх першокласників. Аграрні і промислові підприємства, що працюють та території району, підтримали ініціативу голови райдержадміністрації Вікторії СОКОЛ та надали допомогу у проведенні ремонтних робіт .

Облаштування нового освітнього середовища здійснюється за кошти бюджетів усіх рівнів  - державного, районного та бюджетів сільських, селищних рад. Вже стовідсотково закуплено одномісні учнівські парти, вчительські столи, аудиторні дошки, килими. Придбано тримісні шафи для одягу, шафи-стінки, фліп-чарти.

У повному обсязі забезпечені всі 13 класних кімнат мультимедійними комплексами у складі інтерактивної дошки та проектора, ноутбуками, принтерами.

Триває процедура по закупівлі нетбуків для майбутніх першокласників. Їх вже закуплено для школярів Баницького навчально-виховного комплексу та Есманьської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що в районі є опорними.

До шкіл району надходять дидактичні складники, на придбання яких передбачено 356 тис. гривень.

«Наша задача – створити нове освітнє середовище для комфортного навчання та вільного розвитку школярів, для комфорту вчителів і самих батьків, як цього вимагає Нова українська школа», - зазначила  Вікторія СОКОЛ.