Районна газета

ЮНІ КРАЄЗНАВЦІ МАНДРУВАЛИ «СТЕЖКАМИ ГЛУХІВЩИНИ»

Цьогорічна районна учнівська історико-краєзнавча конференція «Стежками Глухівщини» була проведена на базі Національного заповідника «Глухів» у форматі конкурсу на представлення екскурсійно-краєзнавчих стартапів за напрямом «Архітектурні перлини Глухівщини»

Різноплановість конференції полягала в тому, що юні краєзнавці не тільки презентували власні дослідження архітектурних пам’яток свої маленької Батьківщини, а також отримали професійні поради від фахівців щодо проведення досліджень.

Голова  журі конкурсу, науковий співробітник Національного заповідника «Глухів»  Олександр Мірошниченко зробив для учнів науково обґрунтований екскурс пам’ятками Глухівщини, надав методичні рекомендації та наголосив на важливості роботи з першоджерелами в українських архівах.

У ході конференції школярі відвідали Музей археології Національного заповідника «Глухів» та експозиційну виставку «Дерево життя» члена Національної спілки художників України, ніжинської мисткині Юлії Петренко.

Методист районного позашкільного закладу Олена Конопля презентувала краєзнавче лото «Козацька спадщина Сумщини», розроблене педагогами Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, та передала комплект гри у кожний освітній заклад району.

Грамоти начальника відділу освіти Глухівської районної державної адміністрації отримали переможці конференції:

Савчук Анна та Єрмак Єгор - представники краєзнавчого гуртка «Юний краєзнавець» Есманьської школи (керівник О.Давиденко);

Кебець Іван - представник дослідницької групи Некрасівського навчально-виховного комплексу (керівник Ю.Кебець);

Фокіна Ірина - учениця Кучерівського навчально-виховного комплексу (керівник Д.Гришанова);

Тищенко Дмитро – ученик Дунаєцького навчально-виховного комплексу (керівник В.Науменко);

Стрельцова Ірина, учениця Суходільського навчально-виховного комплексу (керівник Г.Іванченко);

Крупеня Тетяна - представник пошукової групи Полошківського навчально-виховного комплексу (керівник А.Кисіль), яка і буде представляти район на обласній краєзнавчій конференції.