Районна газета

РЕЗУЛЬТАТИ ЮНИХ НАУКОВЦІВ

21 грудня 2018 року у рамках Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в 2018-2019 навчальному році відбувся районний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів шкільних наукових товариств учнів

Цей конкурс проводиться щорічно з метою виявлення і підтримки обдарованої молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

У конкурсі-захисті, де юні дослідники представляють та публічно захищають свої дослідницькі роботи, цього року взяли участь 12 учнів з Дунаєцького, Полошківського, Уланівського, Будівельнівського, Перемозького, Студенецького навчально-виховних комплексів та Есманьської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Захід проходив на базі на базі ГНПУ імені Олександра Довженка на факультеті природничої і фізико – математичної освіти, який передбачав презентацію актуальних досліджень учнівської молоді у секціях «Біологія», «Хімія», «Екологія», «Географія», «Літературознавство та фольклористика», «Математика».

Оцінювало виступи юних дослідників журі у складі: Хлонь Н.В., голова журі, кандидат  педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін, Кмець А.М., асистент,  кафедри теорії і методики викладання природничих дисциплін; Бурчак Л. В., кандидат  педагогічних наук, доцент кафедри біології та основ сільського господарства; Бурчак С. О., кандидат  педагогічних наук, доцент кафедри фізико – математичної освіти та інформатики та Печена І. П., методист відділу освіти районного методичного кабінету.

Журі відзначило різноманітність тематики дослідницьких робіт, їх практичну направленість, вміння учасників конкурсу захищати свої роботи, аналізувати, робити висновки на підставі експериментальних досліджень. За результатами оцінки дослідницьких робіт переможцями стали: секція «Екологія» Федік Катерина, учениця Студенецького НВК з темою дослідження «Виготовлення біополімерних матеріалів на основі картопляного крохмалю» та секція «Біології» Фещенко Дар’я, учениця Уланівського НВК з темою дослідження «Оцінка токсичності популярних серед підлітків продуктів харчування за допомогою ALLIUM – TEST».

Всі учасники конкурсу нагороджені солодкими подарунками та грамотами відділу освіти Глухівської РДА.