Районна газета

ПЕРШІ КРОКИ В НАУКУ ПРИВЕЛИ ДО ПЕРЕМОГИ!

16 березня 2019 року на базі Навчально-наукового інституту бізнес технологій «УАБС» Сумського державного університету відбулася щорічна науково-практична конференція «Перший крок у науку», організаторами якого є комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

Глухівський район представляли Дмитро СКОПЕНКО, вихованець гуртка «Історичне краєзнавство» на базі Баницького навчально-виховного комплексу (керівник Ольга СКОПЕНКО) та Анна СОКОЛОВА, вихованка гуртка «Юні друзі природи» на базі Перемозького навчально-виховного комплексу (керівник Світлана ШЕРЕМЕТ).

Школярі презентували доповіді провідним науковцям Сумщини у відділеннях екології та аграрних наук, науки про Землю. Дмитро посів ІІІ місце, представивши роботу «Туристичний потенціал Глухівщини». Анна презентувала власні дослідження гідрогелю, як новітньої технології в кімнатному квітникарстві. За результатами журі конкурсу посіла ІІ місце. 

Вітаємо учасників конференції та їх наукових керівників із новими досягненнями на шляху пізнання, адже «Перший крок у науку» це чудовий початок науково-дослідницької діяльності.