Районна газета

СЕМІНАР КЕРІВНИКІВ ШКІЛ НА ТЕМУ «ПОЗИТИВНИЙ ІМІДЖ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ В УМОВАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

На базі Суходільського навчально-виховного комплексу був проведений  семінар для директорів шкіл Глухівського району за темою «Позитивний імідж закладу освіти в умовах Нової української школи»

Важко переоцінити, наскільки важливо сучасній школі мати своє обличчя, власний імідж, який сприятиме підвищенню ефективності діяльності закладу, приваблюватиме батьків та учнів, даватиме змогу бути конкурентоспроможним у сучасних соціально-економічних умовах. Цього вимагає сьогодення.

Розпочався семінар відеопрезентацією про школу. З творчим звітом виступила директор школи Надія АЩАУЛОВА, яка зазначила, що для неї імідж навчального закладу – це його добре ім'я, престиж школи в цілому, авторитет кожного вчителя та його співдружність, співтворчість з учнями, батьками, громадськістю.

Ганна ЧМИРЬКОВА, директор Есманьської ЗОШ І-ІІІ ступенів розкрила тему «Роль власного Інтернет-сайту у формуванні позитивного іміджу навчального закладу». Заступник директора з виховної роботи Полошківського НВК Оксана МИКОЛАЄНКО поділилась досвідом співпраці закладу освіти з громадськими організаціями та установами, що, на їх думку, впливає на формування позитивного іміджу закладу.

Під час практичної частини керівники закладів загальної середньої освіти відвідали заняття педагогів НВК, які формують його імідж на даному етапі: відкритий урок з математики у 8 класі (учитель Кримова Л.Ф.), сюжетно-рольова гра у ДНЗ «Золотий ключик» (вихователь Борова Н.І.).

Далі директори були присутні на інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?», під час якого вони мали змогу помірятися знаннями з власними учнями.

Підводячи підсумки семінару, керівники навчальних закладів  поділилися враженнями від діяльності Суходільського навчально-виховного комплексу, оцінивши роботу педагогічного колективу зі створення позитивного іміджу.