Районна газета

ВРАЖАЮЧА УЧАСТЬ ТУРИСТІВ-КРАЄЗНАВЦІВ У ОБЛАСНОМУ ЗЛЬОТІ

Відбувся обласний етап Всеукраїнського зльоту туристів-краєзнавців. У заході взяли участь дев’ять команд із закладів загальної середньої та позашкільної освітиСумської області

Глухівський район представляла команда «Молоде покоління» до складу якої входили учні Некрасівського навчально-виховного комплексу (ТРЕТЯК Оксана, СЕРГІЄНКО Катерина, СЕРГІЄНКО Тетяна, ЛЯПІН Ангеліна) та Баницького навчально-виховного комплексу (Соколов Олександр, ПИЛИПЕНКО Олександр, ОЛІФЕРЕНКО Владислав, ДРУЧЕК Богдан).

Програма зльоту включала творчі майстерні за напрямами краєзнавства (історія, етнографія, екологія, геологія, географія), експедиційний маршрут, туристську смугу перешкод і конкурсну програму: «Візитка команди», «Обряд «Трійця трьома святами багата:квітами, травами й рум’яним літом», «Репортаж про зліт» та «Туристсько-краєзнавча вікторина».

Протягом 3-ох днів – складних, захоплюючих, іноді виснажливих, але пізнавальних і цікавих, юні туристи-краєзнавці з Глухівщини завзято виборювали собі перемогу. У результаті посіли І місце.

За рішенням членів журі команда «Молоде покоління» представлятиме Сумщину на Всеукраїнському зльоті юних туристів-краєзнавців у м. Мукачево Закарпатської області, який відбудеться з 26 липня по 03 серпня 2019 року. Тож побажаємо юним краєзнавцям вдалих стартів і перемог!

Висловлюємо подяку за підготовку команди педагогам Некрасівського НВК – Куліш О.Г., Коноплі Г.І., Сергієнко Ю.В., Коваленко Н.М., Тарасенку А.О. та Баницького НВК – Скопенко О.І., Солов’ю В.І.