Районна газета

СВЯТКОВА ПОДОРОЖ ДО КИЄВА!

У третю п’ятницю вересня велика творча родина вихованців та педагогів закладів позашкільної освіти Сумщини відзначала День позашкільника, який започатковано у межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право»

Для школярів Глухівського районного будинку творчості школярів справжнім святковим подарункам стала подорож до міста Київ. Поїздка була організована за кошти районного бюджету.

Уже в перші хвилини подорожі святковий настрій вихованцям піднесли солодкі сюрпризи  з  побажаннями від педагогів-позашкільників та слова привітання начальника відділу освіти Наталії ВОЛОНЧУК, яка очолила делегацію поїздки. 

Для дітей з Глухівщини була організована екскурсія по місту, відвідування музею популярної науки і техніки «Експерементраріум». Школярі ознайомилися з інтерактивними експонатами  з механіки, оптики, електрики, магнетизму, акустики, а також анатомії. Дізналися про «Таємниці води», оптичні ілюзії. Складали головоломки, проходили лазерні та дзеркальні лабіринти. Власноруч будували мости без жодного цвяха, спостерігали за зародженням торнадо, створенням блискавки, змушували літати магніти і навіть зазирали у нескінченність.

Звичайно, не обійшлось без відвідування McDonald’s, де діти підкріпилися смаколиками і обмінювалися враженнями.

Сподіваємося, що ця святкова подорож залишила приємний, незабутній слід у  серцях позашкільників, подарувала  яскраві враження та позитивні емоції, надихнула на подальший творчий розвиток.