ЛЕГКОАТЛЕТИЧНІ ПЕРЕГОНИ

Відповідно до Положення про проведення XXVIII спортивних ігор школярів у 2019–2020 навчальному році,  на базі Есманьської загальноосвітньої школи були проведені районні змагання з легкоатлетичного кросу

Участь взяли 10 команд юнаків та дівчат із закладів загальної середньої освіти району.

У програму змагань були включені дистанції на 800 та 1500 метрів.

За підсумками змагань у загальнокомандному заліку серед команд І групи  перемогу виборола команда Уланівського навчально–виховногро комплексу; на другому місці – команда Полошківського навчально–виховного комплексу; на третьому -  Некрасівського навчально–виховного комплексу.

Серед команд ІІ групи переможцями стали Студенецький навчально–виховний комплекс (І місце), Дунаєцький навчально–виховний комплекс (ІІ місце), Сопицький навчально–виховний комплекс (ІІІ місце).

Найшвидшими учасниками легкоатлетичних перегонів стали юні спортсмени Уланівського НВК (Дерепа Іван та Новиков Богдан), Некрасівського НВК (Кушнір Каріна), Баницького НВК (Надточій Яна).