Районна газета

НАВЧАТИСЯ УПРОДОВЖ УСЬОГО ЖИТТЯ

Відповідно до концептуальних засад реформування загальної середньої освіти в Україні, що відображені в документі «Нова українська школа», на базі Баницького навчально-виховного комплексу проведене навчання для педагогів закладів загальної середньої освіти, працівників районного методичного кабінету за темою «Інтерактивна дошка: практичні навички для повноцінного використання»

 

Інформативним для вчителів був виступ старшого викладача кафедри освітніх та інформаційних технологій КЗ СОІППО Михайла НІКОЛАЄНКА, який зазначив, що запровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній галузі має перейти від одноразових проектів у системний наскрізний процес, що охопить всі види діяльності та суттєво розширить можливості педагога.

Сертифікований тренер компанії MOZAIK Ольга МУКОВОЗ продемонструвала інтерактивний програмний комплекс MozaBook, який урізноманітнює інструментарій шкільних уроків за рахунок численних ілюстраційних, анімаційних і творчих презентаційних можливостей.

Під час занять вчителі району удосконалили навики володіння сучасним обладнанням, вчилися практично реалізовувати їх в освітній діяльності. Педагоги співпрацювали, вели діалог та дискутували.