Районна газета

Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування"

Соціальні послуги, що надаються комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування" Глухівської районної ради:

Інформаційне повідомлення про суб’єкт, що надає соціальні послуги

ПРОВОДИТЬСЯ ОБСТЕЖЕННЯ УМОВ ПРОЖИВАННЯ СІМЕЙ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Глухівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представниками служби у справах дітей Глухівської районної держаної адміністрації здійснено обстеження умов проживання сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, що проживають на території сіл Полошки, Хотминівка та селища Есмань.

МЕДИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ЗА КОШТИ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

Пріоритетним завданням Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є соціальний захист людини праці шляхом надання матеріального забезпечення у зв'язку з втратою заробітної плати (доходу) внаслідок тимчасової втрати працездатності. Тому швидке повернення застрахованої особи до роботи є першочерговим питанням, що вирішується Фондом. 

АТЕСТАЦІЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Атестація робочих місць за умовами праці проводиться на підприємствах, в організаціях, установах незалежно від форм власності і господарювання, де є шкідливі та небезпечні фактори, які можуть несприятливо впливати на стан здоров`я працівників.