Районна газета

Управління соціального захисту населення

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ГЛУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ  

ОСНОВНІ ЗАХОДИ УРЯДУ ЩОДО ПОСИЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЯ ПРИ ОПЛАТІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

НОВИЙ ПОРЯДОК ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ 

Урядова «гаряча лінія» 1545 та національна безкоштовна «гаряча лінія» 527 з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні – Агентства ООН з питань міграції.

 

АТЕСТАЦІЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ-ОДНА З УМОВ ПІЛЬГОВОЇ ПЕНСІЇ

Атестація робочих місць за умовами праці - це комплексна оцінка всіх факторів виробничого середовища й трудового процесу, супутніх соціально-економічних факторів, що впливають на здоров’я та працездатність  працівників у процесі трудової діяльності. Проводиться атестація робочих місць на підприємствах, в організаціях, установах незалежно від форм власності та господарювання, де є шкідливі та небезпечні фактори.

Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування"

Соціальні послуги, що надаються комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування" Глухівської районної ради:

Інформаційне повідомлення про суб’єкт, що надає соціальні послуги

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ІНШИХ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ

Повідомляємо, що до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів внесені наступні зміни.

ОПЛАТА ПРАЦІ ТА СТВОРЕННЯ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Управлінням соціального захисту населення Глухівської районної державної адміністрації щомісячно проводиться моніторинг нарахування та виплати заробітної плати, створення нових робочих місць в Глухівському районі.

За даними моніторингу середньооблікова чисельність працюючих за 4 місяці поточного року в районі склала 2446, фонд оплати праці – 64,5 млн. гривень. При цьому середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника в цілому склала 6625 грн., що на 10 % вище відповідного показника за минулий рік.