Районна газета

Управління соціального захисту населення

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ГЛУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ  

ОСНОВНІ ЗАХОДИ УРЯДУ ЩОДО ПОСИЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЯ ПРИ ОПЛАТІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

НОВИЙ ПОРЯДОК ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ 

Урядова «гаряча лінія» 1545 та національна безкоштовна «гаряча лінія» 527 з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні – Агентства ООН з питань міграції.

Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування"

Соціальні послуги, що надаються комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування" Глухівської районної ради:

Інформаційне повідомлення про суб’єкт, що надає соціальні послуги

ЄВОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований у 2007 році Європейським Парламентом для підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища. Тому Міністерство соціальної політики України пропонує старт загальнона-ціональної інформаційної кампанії, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, роз’яснення громадянам про види і форми цього злочину, а також шляхів надання підтримки і допомоги потерпілим.

Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» затверджений Порядок подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на непрофесійній основі. Зазначений вид допомоги (далі- Компенсація) призначається фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду особам із числа членів своєї сім’ї, які спільно з нею проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та  обов’язки та є:

Колективний договір – обов’язок чи необхідність

У сучасних умовах керівникам підприємств, установ, організацій необхідно замислитись над питанням  укладання колективного договору,  якому, можливо, раніше  не надавали особливого значення.

Наголошуємо, що колективний договір повинен бути на усіх підприємствах без винятку. На користь цього говорить ст.1 Закону України «Про колективні договори і угоди» та ч.7 ст.65 Господарського кодексу України.