Районна газета

Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування"

Соціальні послуги, що надаються комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування" Глухівської районної ради:

Інформаційне повідомлення про суб’єкт, що надає соціальні послуги

ДЕРЖАВА КОМПЕНСУЄ ПОЛОВИНУ ВАРТОСТІ ЖИТЛА ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Управління соціального захисту районної державної адміністрації доводить до відома внутрішньо переміщених осіб, що на офіційному сайті Радника з питань внутрішньо переміщених осіб (Radnik.org.) розміщено інформацію щодо участі переселенців у програмі «Доступне житло».

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР В НАШОМУ ЖИТТІ

Колективний договір – це локальний нормативно – правовий акт, який регулює трудові, соціально – економічні та виробничі відносини між роботодавцем і працівниками підприємств, установ, організацій.

ПСИХОЛОГІЧНЕ НАСИЛЬСТВО НАД ДІТЬМИ

Діти - майбутнє кожної країни. Якщо вони живуть здоровим життям зараз, то за країною буде багатообіцяюче майбутнє. Але останнім часом ми все частіше чуємо про жорстоке поводження з дітьми. Актуальність проблеми  полягає в тому, що одним із показників духовного розвитку та соціальної зрілості є ставлення до дітей. При оцінці наслідків жорстокого поводження з дитиною необхідно враховувати не тільки фізичну шкоду, але й психологічну.