Районна газета

Управління соціального захисту населення

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ГЛУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ  

ОСНОВНІ ЗАХОДИ УРЯДУ ЩОДО ПОСИЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЯ ПРИ ОПЛАТІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

НОВИЙ ПОРЯДОК ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ 

Урядова «гаряча лінія» 1545 та національна безкоштовна «гаряча лінія» 527 з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні – Агентства ООН з питань міграції.

Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування"

Соціальні послуги, що надаються комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування" Глухівської районної ради:

Інформаційне повідомлення про суб’єкт, що надає соціальні послуги

Про забезпечення засобами реабілітації в умовах карантину

З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу  GOVID-19 та недопущення погіршення на період карантину стану здоров’я та умов життєдіяльності осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, прийнято ряд заходів з вирішення потреб зазначеної категорії осіб.

ОСОБЛИВОСТІ ВИПЛАТ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ У ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2020 року № 264  «Деякі питання надання державної соціальної допомоги» передбачено продовження строку виплати державних допомог, які були призначені раніше, а саме:

ЯКІ ПІЛЬГИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА УЧАСНИКІВ АТО ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНОДАВСТВОМ?

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII (надалі – Закон №3551-XII), учасниками бойових дій є особи, які брали участь у виконанні бойових завдань по захисту Батьківщини у складі військових підрозділів, з’єднань, об’єднань всіх видів і родів військ Збройних Сил діючої армії (флоту), у партизанських загонах і підпіллі та інших формуваннях як у воєнний, так і у мирний час.

Більше статей...

  1. МИ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА!
  2. Про санаторно-курортне лікування та виплату грошової компенсації замість путівки громадянам,які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою 12
  3. ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ
  4. ЗБІЛЬШЕННЯ РОЗМІРУ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ - СИРІТ
  5. Управління соціального захисту населення звертає увагу пільговиків на наступні зміни в отриманні пільг на житлово–комунальні послуги з 01 січня 2020 року
  6. Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo «Субсидії: запитай та отримай відповідь»
  7. ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ, ЯКІ МАЮТЬ ПІЛЬГИ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ!
  8. СУБСИДІЯ НА СТАРТІ
  9. «КРУГЛИЙ СТІЛ» З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
  10. КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР: ФОРМАЛЬНИЙ ОБОВ'ЯЗОК ДЛЯ РОБОТОДАВЦЯ ЧИ ДІЙСНА НЕОБХІДНІСТЬ