Районна газета

Управління соціального захисту населення

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ГЛУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ  

ОСНОВНІ ЗАХОДИ УРЯДУ ЩОДО ПОСИЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЯ ПРИ ОПЛАТІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

НОВИЙ ПОРЯДОК ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ 

Урядова «гаряча лінія» 1545 та національна безкоштовна «гаряча лінія» 527 з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні – Агентства ООН з питань міграції.

 

УРЯД ЗМІНИВ ПОРЯДОК НАДАННЯ СУБСИДІЙ — ЗМІНИ ДІЮТЬ З 1 ЖОВТНЯ 2018 РОКУ

17 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів України Уряд вніс зміни до порядку призначення житлових субсидій населенню. Даними змінами передбачено наступне.

Розширено напрямки використання субсидії

Житлові субсидії тепер будуть надаватись також на оплату внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку, за абонентське обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами.

ПРО ОЗДОРОВЛЕННЯ ОСІБ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

Повідомляємо, що відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності та учасників  антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015р. № 200  та яким встановлено статус учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника війни, управління соціального захисту населення забезпечує вище зазначених осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості та в міру надходження путівок

ПРОВЕДЕНО ТРЕНІНГ

Громадською організацією «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» у приміщенні Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості проведено тренінг «Підвищення обізнаності дітей та молоді Сумської області щодо безпечної міграції та працевлаштування»

Більше статей...

  1. Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування"
  2. УМОВИ ПРИЗНАЧЕННЯ І ВИПЛАТИ КОМПЕНСАЦІЇ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ, ЯКІ НАДАЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ
  3. Про санаторно-курортне лікування та виплату грошової компенсації замість путівки громадянам,які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою
  4. ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ ТА ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ — РІШУЧА ПОЗИЦІЯ УРЯДУ!
  5. БОРОТЬБА З НЕЛЕГАЛЬНОЮ ПРАЦЕЮ
  6. ДЕТЕНІЗАЦІЯ ВІДНОСИН У СФЕРІ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ
  7. КОНКУРС ІЗ ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ У РАМКАХ ІНІЦІАТИВИ ЄС "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОРПУС СОЛІДАРНОСТІ"
  8. «ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ – ОСНОВА СТАБІЛЬНОСТІ МАЙБУТНЬОГО»
  9. БЕЗРОБІТНІ ТЕЖ МАЮТЬ ПРАВО НА СУБСИДІЮ, АЛЕ ЗА УМОВИ…
  10. ПАМ’ЯТКА ЩОДО ОТРИМАННЯ "ПАКУНКА МАЛЮКА"