Районна газета

Управління соціального захисту населення

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ГЛУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ  

ОСНОВНІ ЗАХОДИ УРЯДУ ЩОДО ПОСИЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЯ ПРИ ОПЛАТІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

НОВИЙ ПОРЯДОК ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ 

Урядова «гаряча лінія» 1545 та національна безкоштовна «гаряча лінія» 527 з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні – Агентства ООН з питань міграції.

Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування"

Соціальні послуги, що надаються комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування" Глухівської районної ради:

Інформаційне повідомлення про суб’єкт, що надає соціальні послуги

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК «ТВОЄ ПРАВО»

Громадська організація «Донбас СОС» - українська неурядова органі-зація, що займається координацією допомоги громадянам, які перебувають в зоні проведення АТО, внутрішньо переміщеним особам, продовжує підтримку мобільного застосунку «Твоє право» для переселенців, ветеранів АТО/ООС та осіб, які постраждали від сексуального насильства та гендерно-обумовленого насильства та торгівлі людьми.

ЄВОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований у 2007 році Європейським Парламентом для підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища. Тому Міністерство соціальної політики України пропонує старт загальнона-ціональної інформаційної кампанії, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, роз’яснення громадянам про види і форми цього злочину, а також шляхів надання підтримки і допомоги потерпілим.

Компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» затверджений Порядок подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на непрофесійній основі. Зазначений вид допомоги (далі- Компенсація) призначається фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду особам із числа членів своєї сім’ї, які спільно з нею проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та  обов’язки та є: