Районна газета

ПРО САНАТОРНО-КУРОРТНЕ ЛІКУВАННЯ ТА ВИПЛАТУ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ЗАМІСТЬ ПУТІВКИ ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ, ВІДНЕСЕНИМ ДО КАТЕГОРІЇ 1, ТА ДІТЯМ, ЯКИМ ВСТАНОВЛЕНО ІНВАЛІДНІСТЬ, ПОВ’ЯЗАНУ З ЧОРНОБИЛЬСЬКОЮ КАТАСТРОФОЮ

Повідомляємо, що відповідно до пункту 24 Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року №854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» мають право за бажанням громадянина, віднесеного до категорії ,  у разі відмови від санаторно-курортного лікування, на отримання грошової компенсації у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів  України щороку.

Для виплати грошової компенсації громадянин, віднесений до категорії 1, подає до органу соціального захисту населення: заяву на отримання грошової компенсації замість путівки, довідку для одержання путівки за формою 070/о, копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1 (із вкладкою), копію паспорта, для працюючих – довідку з місця роботи, про те, чи забезпечувались путівкою за рахунок організації.

Відповідно до вимог Порядку заяви, для забезпечення санаторно-курортним лікуванням та на отримання компенсації замість путівки  в 2020 році, приймаються для взяття на облік до 15 жовтня поточного року.

Заяви подані після 15 жовтня дають право на  вище зазначені пільги  тільки в 2021 році.

За більш детальною інформацією просимо вище зазначену категорію громадян, звернутись до управління соціального захисту населення за адресою: м. Глухів, вул. Інститутська 17, каб.6, телефон 2-20-50.