Районна газета

ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ПОСТРАЖДАЛИХ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ, УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

На засіданні робочої групи по розгляду звернень суб’єктів, що надають послуги із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності, утвореної при управлінні соціального захисту населення Глухівської районної державної адміністрації, було прийнято рішення про включення до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації товариства з обмеженою відповідальністю «Пансіонат «Ірбіс»

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації суб’єкт надання послуг звертається до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із:

  • заявою, складеною в довільній формі;
  • копією посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;
  • копією документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Отримувачі послуг, що мають статус постраждалого учасника Революції Гідності, разом із заявою подають копію посвідчення.

За більш детальною інформацією звертатись до управління соціального захисту населення Глухівської районної державної адміністрації за адресою: м. Глухів, вул. Інститутська, 17, кабінет № 6 або за тел.: 2-20-50.

Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення А.М. Ященко