Районна газета

ЯКІ ПІЛЬГИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА УЧАСНИКІВ АТО ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНОДАВСТВОМ?

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII (надалі – Закон №3551-XII), учасниками бойових дій є особи, які брали участь у виконанні бойових завдань по захисту Батьківщини у складі військових підрозділів, з’єднань, об’єднань всіх видів і родів військ Збройних Сил діючої армії (флоту), у партизанських загонах і підпіллі та інших формуваннях як у воєнний, так і у мирний час.

МИ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА!

Домашнє насильство існує вусіх без винятку соціальних групах, з ним стика-ються незалежно від рівня доходів, освіти й положення в суспільстві. Це стало вже однією з актуальних проблем сучасності.

Про санаторно-курортне лікування та виплату грошової компенсації замість путівки громадянам,які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 1, та дітям, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою 12

Повідомляємо, що відповідно до пункту 24 Постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 №854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» громадяни, віднесені до категорії 1 у разі відмови від  санаторно-курортного лікування, мають право за бажанням на отримання грошової компенсації у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів  України щороку.

ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ

Одним з напрямків діяльності органів виконавчої влади та важливим напрямком соціальної політики є організація якісного оздоровлення та відпочинку дітей, в тому числі дітей пільгових категорій. 

ЗБІЛЬШЕННЯ РОЗМІРУ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ - СИРІТ

24 грудня 2019 року Постановою Кабінету Міністрів України №1101 „ Деякі питання виплати державної соціальної допомоги ” з 1 січня 2020 року підвищено розміри державної  соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.