«ЧАЙКА» - ВОЛОДАР ОСІННЬОГО КУБКУ З ФУТБОЛУ

Розіграшем Осіннього кубку Глухівського району завершився футбольний сезон

У змаганнях взяли участь 7 команд. Після попереднього раунду змагань до півфіналу вийшли Горілівський «Велес», Соснівська «Дружба», Баницький «Кварцит» та Шалигинська «Чайка», де «Велес» у серії післяматчевих одинадцяти - метрових ударів програв «Дружбі», а «Чайка» перемогла минулорічних володарів Осіннього кубку «Кварцит» 1:0.

«ДРУЖБА» - ЧЕМПІОН РАЙОНУ З ФУТБОЛУ 2019

20 жовтня завершилися змагання відкритого чемпіонату Глухівського району з футболу

Змагання тривали понад 6 місяців. 11 команд у два кола визначали переможця турніру.

У підсумку чемпіонами району 2019 року стали футболісти команди «Дружба» с. Соснівка, срібними призерами змагань стали спортсмени команди «Кварцит» с.Баничі, бронзові призери – команда «Діброва» с.Дубовичі.

ФУТБОЛЬНІ БАТАЛІЇ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ

На базі Баницького навчально-виховного комплексу відбувся ІІ етап районної спортакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти з футболу.

У змаганнях взяли участь Баницький, Полошківський, Уланівський, Суходільський, Некрасівський навчально-виховні комплекси та Есманьська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Змагання проходили за груповою стадією та стиковими матчами.

РАЙОННЕ СПОРТИВНЕ СВЯТО

У селі Баничі проведено районне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту,  у якому взяли участь команди Баницької, Перемозької, Дунаєцької, Сопицької, Семенівської, Полошківської, Уланівської сільських та  Есманьської селищної рад

Під час урочистого відкриття до учасників з привітаннями звернувся тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир КАРТАВИЙ, який вручив кращим спортсменам та ветеранам спорту району спільні грамоти голів районної ради та райдержадміністрації: Сороці Віктору (с. Некрасове), Кравченку Валерію (с. Полошки), Самусю Володимиру (сел. Есмань), Вижі Світлані (с. Баничі).

ЗАВЕРШИЛИСЯ ЗМАГАННЯ ЧЕМПІОНАТУ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

У змаганнях брали участь 6 команд: «Чапаєвець-Колос» (Березівська сільська рада), «Чайка» ( сел. Шалигине), «Рассвет»( с. Полошки), «ФК Червоне» (сел.Есмань), «Кварцит-Зміна» (с. Баничі, с. Перемога) та «Клевень» (с. Сваркове)