БАСКЕТБОЛ СЕРЕД ДІВЧАТ

На базі Есманьської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з метою подальшого розвитку і популяризації баскетболу, пропагування і поширення здорового способу життя, проведення оздоровчої діяльності та визначення найсильніших команд в районі проведено перший  етап чемпіонату України з баскетболу серед дівчат закладів загальної середньої освіти

Змагання проходили у двох вікових категоріях - старшій та середній. Взяли участь команди Баницького, Некрасівського, Суходільского навчально-виховних комплексів та Есманьської загальноосвітньої школи.

НЕКРАСІВСЬКІ ШКОЛЯРІ - ПЕРЕМОЖЦІ РАЙОННОГО ЕТАПУ ЗМАГАНЬ З БАСКЕТБОЛУ

На базі Некрасівського навчально–виховного комплексу з метою вдосконалення юнацького спорту в районі проведено І етап чемпіонату України з баскетболу 3×3 серед юнаків закладів загальної середньої освіти

Змагання проходили у двох вікових категоріях - старшій та середній. Взяли участь команди Баницького, Некрасівського, Полошківського, Суходільского навчально–виховних комплексів та Есманьської загальноосвітньої школи.

ПІДБИЛИ ПІДСУМКИ ФУТБОЛЬНОГО СЕЗОНУ - 2019

У районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди закінчення у Глухівському районі футбольного сезону 2019 року

Програма заходу включала нагородження кращих із кращих футболістів та команд, учасниць Відкритого чемпіонату Глухівського району з футболу.

«ЧАЙКА» - ВОЛОДАР ОСІННЬОГО КУБКУ З ФУТБОЛУ

Розіграшем Осіннього кубку Глухівського району завершився футбольний сезон

У змаганнях взяли участь 7 команд. Після попереднього раунду змагань до півфіналу вийшли Горілівський «Велес», Соснівська «Дружба», Баницький «Кварцит» та Шалигинська «Чайка», де «Велес» у серії післяматчевих одинадцяти - метрових ударів програв «Дружбі», а «Чайка» перемогла минулорічних володарів Осіннього кубку «Кварцит» 1:0.

«ДРУЖБА» - ЧЕМПІОН РАЙОНУ З ФУТБОЛУ 2019

20 жовтня завершилися змагання відкритого чемпіонату Глухівського району з футболу

Змагання тривали понад 6 місяців. 11 команд у два кола визначали переможця турніру.

У підсумку чемпіонами району 2019 року стали футболісти команди «Дружба» с. Соснівка, срібними призерами змагань стали спортсмени команди «Кварцит» с.Баничі, бронзові призери – команда «Діброва» с.Дубовичі.