Районна газета

СУПЕРКУБОК ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ

Справжнім святом волейболу стали змагання розіграшу Суперкубку району з волейболу серед чоловіків.

В змаганнях взяли участь чотири найсильніші волейбольні команди за результатами чемпіонату району 2013-2014 років - бронзовий призер минулорічного Суперкубку з волейболу, чемпіон Глухівського району з волейболу серед чоловіків 2014 року команда «Мічурінець» с. Шевченкове, срібний призер минулорічного Суперкубку, срібний призер чемпіонату 2014 року команда «Чапаєвець» с.Слоут, неодноразовий призер і переможець районних першостей, бронзовий призер цьогорічного чемпіонату команда «Есмань» с.Некрасове, команда «Рассвет» с.Полошки, що зайняла четверте місце у чемпіонаті району з волейболу 2014 року.

Змагання проходили в спортивній залі Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А.Ковпака. Всіх учасників змагань привітали перший заступник голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир Картавий, керівник апарату райдержадміністрації Світлана Макаренко та головний суддя змагань Іван Поцелуєв. Члени організаційного комітету змагань нагородили кубками, грамотами та медалями переможців та призерів чемпіонату Глухівського району з волейболу серед чоловічих команд сезону 2013-2014 років, а також призерів першості району з волейболу серед команд ветеранів.

Спортивна боротьба на волейбольному майданчику під час змагань була напруженою і гострою, вболівальники емоційно підтримували спортсменів. В результаті перемогу в турнірі і звання володаря Суперкубку Глухівського району з волейболу завоював Полошківський «Рассвет». На другому місці - команда «Мічурінець» с.Шевченкове, третє місце у команди «Чапаєвець» с.Слоут.

Підсумки Суперкубку підвів голова федерації волейболу Глухівського району Сергій Ільченко, який привітав команди з цікавою захоплюючою грою і нагородив кубком, медалями та грамотами команду-переможець. Призери змагань нагороджені грамотами федерації волейболу Глухівського району та медалями.     Організатори та учасники змагань висловлюють подяку директору Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А.Ковпака Анатолію Литвиненку за допомогу в організації та проведенні Суперкубку та суддівському корпусу, у складі Івана Поцелуєва, Миколи Колтакова, Сергія Топрикіна та Марії Коняєвої за кваліфіковане обслуговування змагань. Спонсором змагань виступило ТОВ «Росток-Холдинг» (регіональний директор в Сумській області Микола Козлов).