Районна газета

Підведено підсумок волейбольного сезону

В спортивній залі Глухівської ЗОШ №2 відбулись змагання розіграшу Суперкубку  району з волейболу серед жінок.  В них взяли участь чотири найсильніші волейбольні команди за результати чемпіонату району з волейболу серед жіночих команд: команда „Есмань” села Некрасове, команда „Нива” селища Червоне, команда „Чапаєвець” села Слоут та „Нива” села Дунаєць.

Відкрили змагання, привітавши учасників турніру, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Картавий та заступник начальника управління, начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Глухівської районної державної адміністрації Світлана Макаренко.

У напружених іграх, не програвши жодної зустрічі, перемогу у турнірі і звання володаря Суперкубка Глухівського району з волейболу завоювала команда „Чапаєвець” села Слоут взявши, таким чином, реванш у дунайчан за поразку в чемпіонаті району.  На другому місці  з результатом дві перемоги і одна поразка „Нива” села Дунаєць, на третьому  - „Есмань” села Некрасове.

Переможці змагань були нагороджені кубком, а призери - грамотами та призами. Також були визначені кращі гравці Суперкубку. Ними стали - Вікторія Рухляда (команда „Чапаєвець” село Слоут), Наталія Рудич (команда „Нива” село Дунаєць), Ольга Третяк („Есмань” село Некрасове), Віта Мацак („Нива” селище Червоне), які були нагороджені грамотами та призами відділу молоді та спорту районної державної адміністрації.