Районна газета

ПЕРШІСТЬ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ ДОСЯГЛА ЕКВАТОРА

Одними з головних змагань в районі є першість Глухівського району з футболу серед команд основного складу.

В цьому році за ініціативи сільських та селищних голів та представників команд змагання проходять за новою системою. Участь в першості беруть тільки команди сільських та селищних рад Глухівського району. Це команди - «Кварцит» (с.Баничі), «Мічурінець» (с.Шевченкове), «Будівельник» (с.Білокопитове), «Нива» (сел.Червоне), «Дружба» (с.Соснівка), «Партизан» (с.Студенок), «Чапаєвець» (с.Слоут), «Клевень» (с.Сваркове) та команда «Чайка–Росток-Холдинг» (сел. Шалигине). Всі команди зіграють за коловою системою в два кола.

За результатами змагань першого кола лідирує команда «Кварцит» (с.Баничі), яка не програла в жодній зустрічі. Команду укомплектовано молодими гравцями, очолює команду керівник спортосередка Світлана Віжа, тренер - Василь Лагутін.

На другому місці команда «Чайка-Росток-Холдинг» (сел. Шалигине). В цьому році команда «Чайка» при підтримці ТОВ «Росток-Холдинг» поповнила свій склад новими гравцями, придбали нову футбольну форму, м’ячі. Команда  в першому колі програла тільки одну зустріч з рахунком 2:3  більш досвідченій команді «Кварцит».

Третє місце ділять між собою команди «Клевень» (с.Сваркове) та «Партизан» (с.Студенок).

Друге коло першості з футболу розпочнеться 10 серпня на футбольних полях сіл Баничі, Шевченкове, Уланове, селища Червоне. Початок змагань о 17.00.

Запрошуємо вболівальників підтримати свої команди!