Районна газета

Спартакіада серед сільських та селищних рад Глухівського району.

„Пріоритетом роботи районної державної адміністрації є розвиток спорту на селі. Цьому має сприяти модернізація, відновлення спортивних майданчиків в населених пунктах району. Даний напрямок роботи визначений соціальними ініціативами президента України: діти – майбутнє України. Сьогодні вже розпочата робота щодо вивчення стану спортивних ігрових майданчиків, визначення необхідних ресурсів для їх реконструкції”.

Про це повідомив перший заступник голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир Картавий учасникам районної спартакіади серед сільських та селищних рад, проведення якої цього року приурочене 90-й річниці створення Глухівського району.

В рамках даної спартакіади відбулись змагання з волейболу. А також  змагання з настільного тенісу, шашок і шахів, участь в яких взяли 12 команд, а саме Шалигинської та Червоненської селищних рад, Березівської, Баницької, Студенецької, Шевченківської, Перемозької, Полошківської, Слоутської, Сварківської, Дунаєцької, Білокопитівської сільських рад.

Переможцями та призерами  у змаганнях з настільного тенісу стали команда «Кварцит» (Баницька сільська рада), команда «Колос» (Березівська сільська рада), команда «Клевень» (Сварківська сільська рада). У змаганнях з шашок переможцем стала команда «Нива» (Дунаєцька сільська рада), на другому місці - команда «Нива» Червоненської селищної ради, третє місце - у команди «Рассвет» Полошківської сільської ради. В особистому заліку серед жінок перемогу здобула Олена Володська (Полошківська сільська рада), призери змагань - Ніна Марченко (Червоненська селищна рада), Ольга Московченко (Дунаєцька сільська рада), серед чоловіків - Леонід Московченко (Дунаєцька сільська рада), Григорій Гутьман (Червоненська селищна рада), Олександр Левченко (Слоутська сільська рада).

У змаганнях з шахів перемогу святкувала Червоненська селищна рада, срібний призер змагань - Сварківська селищна рада, бронза у команди Шевченківської сільської ради. В особистому заліку серед жінок на першому місці Олена Володська (Полошківська сільська рада), на другому місці - Аліна Чикомасова (Червоненська селищна рада), на третьому місці - Вікторія Валюх (Сварківська сільська рада). Серед чоловіків перемогу здобув Іван Гоцуляк (Червоненська селищна рада), на другому та третьому місці відповідно Віктор Бірюков (Сварківська сільська рада) та Василь Тимощенко (Березівська сільська рада). Команди-переможниці нагороджені кубками та грамотами, команди–призери - грамотами, в особистому заліку переможці змагань нагороджені грамотами відділу молоді та спорту райдержадміністрації.

Наступні змагання в рамках районної спартакіади сільських і селищних рад з армреслінгу, легкої атлетики, гирьового спорту і перетягування канату відбудуться на початку травня.