Районна газета

ВИЗНАЧИВСЯ ВОЛОДАР ОСІННЬОГО КУБКУ З ФУТБОЛУ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

З 12 жовтня по 2 листопада на території Глухівського району проведено змагання осіннього кубку  району з футболу серед сільських та селищних рад.

У розіграші головного трофею взяло участь 8 команд з сіл Сваркове, Шевченкове, Баничі, Соснівка, Студенок, Слоут, Білокопитове та селища Шалигине.

Змагання проходили  на футбольних полях району, а фінальна гра відбулась на спортивному комплексі «Дружба» села Соснівка. У фіналі зустрілися команда «Чайка» (сел. Шалигине), яка у півфіналі упевнено перемогла команду «Кварцит» (с.Баничі) з рахунком 5:1, та команда «Чапаєвець» (с. Слоут), яка до цього грала з командою «Клевень» (с.Сваркове), де здобула перемогу з рахунком 5: 1.

Фінальний матч проходив у цікавій, напруженій та комбінаційній грі на високому рівні. Кожна з команд мала достатньо можливостей для взяття воріт суперників, матч закінчився з рахунком 0:0, а у серії пенальті влучнішими виявились футболісти  команди «Чайка».

Тож з рахунком 5:4  бажану перемогу здобула команда «Чайка» (сел. Шалигине) і стала володарем осіннього кубку району з футболу.