КОМАНДА «РАССВЄТ» С.ПОЛОШКИ – ЧЕМПІОН ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ З ВОЛЕЙБОЛУ

Відбулись змагання чемпіонату Глухівського району з волейболу серед чоловіків.

За інформацією головного спеціаліста відділу у справах молоді та спорту Глухівської районної державної адміністрації Ліани Мирошниченко в змаганнях взяло участь 15 команд - це 8 команд першої ліги та 7 команд другої ліги.

Останній тур чемпіонату І ліги проходив у селах Шевченкове та Полошки. У цьому турі змагань визначились команда-переможець, команда, яка візьме участь у суперкубку району, та команда, яка покине першу лігу змагань.

Перед останнім туром в турнірній таблиці лідирували дві команди - «Рассвєт» с. Полошки (на рахунку якої  24 очки) та команда «Мічурінець» с.Шевченкове (23 очка).

В останньому турі полошківці, вигравши в команд «Колос» (с. Береза) та «Клевень» (с. Сваркове) з рахунком 2:0 та відбивши два очка у слоутчан,  стали чемпіонами  Глухівського району з волейболу сезону 2014–2015 років.

Волейболісти команди «Нива» (сел. Червоне), не програвши жодної зустрічі в останньому турі, набрали дев`ять очок та стали срібним призером чемпіонату району.

Команда «Мічурінець», програвши команді «Нива» (сел. Червоне) з рахунком 0:2 та вигравши в команд «Есмань» (с. Некрасове) та «Кварцит» (с. Баничі) з рахунком 2:0, стала бронзовим призером змагань.

На четвертому місці турнірної таблиці розмістилась команда «Чапаєвець» (с.Слоут). Це команда, що виборола право прийняти участь у суперкубку, який відбудеться найближчим часом.

В першій лізі також залишилась команда «Клевень» (с. Сваркове), яка перемогла команду «Чапаєвець» (с.Слоут) з рахунком 2:1 та виграла у команди «Колос» (с. Береза) з рахунком 2:0, набрала 5 очок.

Наступного року в першій лізі на зміну команді «Колос» (с.Береза) прийде команда «Чайка» (сел. Шалигине), яка виборола перше місце серед команд другої групи.