Районна газета

КОМАНДА «НИВА» - ВОЛОДАР СУПЕРКУБКУ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ З ВОЛЕЙБОЛУ

За Суперкубок району з волейболу змагались чотири найсильніші волейбольні команди району:

Команда «Рассвет» (с.Полошки.) - володар минулорічного Суперкубку з волейболу, чемпіон Глухівського району з волейболу серед чоловіків 2014-2015 років, команда «Нива» (сел.Червоне) - срібний призер чемпіонату 2014-2015 років; «Мічурінець» (с.Шевченкове) - бронзовий призер цьогорічного чемпіонату, неодноразовий призер і переможець районних першостей; команда «Чапаєвець» (с.Слоут) – команда, що зайняла четверте місце у чемпіонаті району з волейболу 2014-2015 рр.

Змагання проходили в спортивній залі Глухівського агротехнічного інституту ім.С.А.Ковпака. Привітали учасників змагань перший заступник голови Глухівської районної державної адміністрації Володимир Картавий та головний суддя змагань Іван Поцелуєв. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих в місті Маріупіль.

Перед початком змагань члени організаційного комітету нагородили кубком, грамотами та медалями переможців та призерів чемпіонату Глухівського району з волейболу серед чоловічих команд сезону 2014-2015 років.

Як і передбачалось, спортивна боротьба на волейбольному майданчику була напруженою і гострою. Перемогу у турнірі і звання володаря Суперкубку Глухівського району з волейболу завоювала команда «Нива» сел.Червоне. На другому місці - команда «Мічурінець» (с.Шевченкове), третє місце у команди «Чапаєвець» с.Слоут.

Призери змагань були нагороджені грамотами та медалями федерації Волейболу Глухівського району.

Найближчим часом планується проведення першості району з волейболу серед ветеранів. Перший тур змагань відбудеться 8 лютого в спортивній залі Некрасівського навчально-виховного комплексу.