Районна газета

РОЗВИТОК ФУТБОЛУ В РАЙОНІ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я МОЛОДІ ГЛУХІВЩИНИ

«Футбол в районі повинен стали невід'ємною частиною фізичного виховання та спорту, важливим фактором здорового способу життя» - про це заявила заступник начальника управління – начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Глухівської районної державної адміністрації Світлана Макаренко.

Під час презентації концепції програми розвитку дитячо – юнацького футболу в Сумській області на 2013 – 2015 роки Світлана Макаренко зазначила, що впровадження цього пілотного проекту забезпечить розвиток дитячо – юнацького футболу в районі, підготовку резерву майбутніх футболістів, формування та пропаганду здорового способу життя.

Програма складається з чотирьох кроків розвитку. Перший передбачає введення третього уроку з футболу в загальноосвітніх школах, його методичний супровід фахівцями ДЮСШ, заохочення вчителів фізкультури та тренерів. Другий – відкриття секцій з футболу в ДЮСШ, розвиток дворового футболу. Третій крок – це створення першої футбольної Академії. Та четвертий – професійна кар’єра, навчання спортсменів.

В районі вже розроблено план заходів, щоб дати можливість нашим дітям бути здоровими та успішними.