Районна газета

Відбулися літні спортивні ігри

В спортивному комплексі «Україна» села Сваркове відбулися районні літні сільські спортивні ігри серед сільських та селищних рад.

У спартакіаді взяли участь команди Сварківської, Білокопитівської, Дунаєцької, Баницької, Шевченківської, Перемозької, Уланівської, Соснівської сільських та Червоненської, Шалигинської селищних рад.

Представники місцевих громад демонстрували свої вміння з легкої атлетики, гирьового спорту, армреслінгу та перетягування канату.

У легкій атлетиці перше місце виборола команда «Мічурінець» (с.Шевченкове), друге місце у червоненької «Ниви», третє – у команди «Кварцит» (с.Баничі).

Призові командні місця у змаганнях з армреслінгу розподілились так: перше місце у команди «Клевень» (с.Сваркове), друге у «Зміни» (с.Перемога), третю сходинку посіла команда «Нива» (сел.Червоне).

У гирьовому спорті перше командне місце зайняла команда «Мічурінець» (с.Шевченкове), друге – команда «Клевень» (с.Сваркове), третє – «Нива» (сел.Червоне).

Найсильнішою з перетягування канату стала команда «Клевень» (с.Сваркове), на другому місці – шевченківський «Мічурінець», перемозька «Зміна» виборола третє місце.