Районна газета

Змагались майбутні захисники

В спортивному комплексі «Кварцит» села Баничі відбулась районна спартакіада серед допризовної молоді, присвячена 68 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

У змаганнях взяли участь 8 команд навчальних закладів району, які мали пройти випробування на міць з підтягування на поперечині, метання гранати, бігу на 100 та 3000 метрів, стрільби з пневматичної зброї. Мета змагань дати можливість майбутнім захисникам перевірити свої сили.

За результатами змагань у загальнокомандному заліку за результатами трьох кращих спортсменів, переможцями спартакіади стали допризовники Слоутського навчально-виховного комплексу, ІІ місце посіли спортсмени Червоненської загальноосвітньої школи. ІІІ місце – команда Шевченківського навчально-виховного комплексу.

Переможці та призери змагань у загальнокомандному заліку нагороджені кубком, цінними подарунками та грамотами відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

За результатами районної спартакіади кращі спортсмени будуть захищати честь району у обласній спартакіаді серед допризовної молоді у вересні цього року в м.Суми.