Районна газета

ПІДВЕДЕНИЙ ПІДСУМОК ВОЛЕЙБОЛЬНОГО СЕЗОНУ НА ГЛУХІВЩИНІ

Відбулись змагання Суперкубку району з волейболу серед жінок. У змаганнях взяли участь три найсильніші жіночі волейбольні команди: «Нива» (с.Дунаєць), «Мічурінець» (с.Шевченкове) та команда «Есмань» (с.Некрасове).  

Під час урочистого відкриття всіх присутніх привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Картавий та головний суддя змагань Марія Коняєва.

Переможці та призери чемпіонату Глухівського району з волейболу серед жіночих команд були нагороджені  кубками, грамотами та медалями.

Змагання пройшли за коловою системою. У напружених іграх, не програвши жодної зустрічі, перемогу у турнірі і звання володаря Суперкубка Глухівського району з волейболу завоювала команда «Есмань» (с.Некрасове).  На другому місці  - команда  «Мічурінець» (с.Шевченкове). На третьому - «Нива» (с.Дунаєць).

Призери Суперкубку нагороджені грамотами та медалями відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації. Також були визначені та нагороджені пам’ятними призами кращі гравці Суперкубку: в номінації кращий нападаючий -  Комарицька Елла (команда «Есмань»), кращий зв’язуючий змагань - Гапонько Євгенія (команда «Мічурінець»).

Організаційний комітет висловлює подяку спонсору змагань Надії Вайло (директор ТОВ «Велетень»), Анатолію Литвиненку (директор  Глухівського агротехнічного інституту ім.С.А.Ковпака СНАУ) за надання спортивної зали, суддям за кваліфіковане обслуговування змагань, працівникам районного будинку культури.

7 березня в спортивній залі Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А.Ковпака  відбудеться «Ліга  чотирьох» за участю команд: «Рассвет» (с.Полошки), «Мічурінець» (с.Шевченкове), збірної команди м.Глухів  та Глухівського  національного педагогічного університету ім.О.Довженка. Початок змагань о 9.00 .