Районна газета

CПАРТАКІАДА ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

На Глухівщині пройшли змагання районного етапу Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців.

 В цьому році в змаганнях взяли участь команди міськрайонного центру зайнятості, райдержадміністрації та міжрайонної прокуратури.

Вітаючи всіх учасників змагань, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Картавий відзначив, що змагання проводяться шостий рік поспіль з метою пропаганди здорового способу життя, залучення державних службовців до занять фізичною культурою та спортом, розвитку найбільш популярних видів спорту: шашок, дартсу, спортивної естафети, естафети з обручами, боулінгу, баскетболу (влучні кидки) та стрибків.

Стартувала спартакіада змаганнями з шашок, естафети з обручами  та боулінгу. Чудову гру у змаганнях з боулінгу продемонструвала райдержадміністрації, яка зайняла І місце,   призерами у змаганнях з боулінгу відповідно стали команди центру зайнятості та міжрайонної прокуратури. У естафеті з обручами на І місці команда міжрайонної прокуратури, друге місце у команди центру зайнятості,  на третьому - райдержадміністрація.

 У змаганнях з шашок переможцем серед чоловіків став Олександр Мороз (райдержадміністрація), на другому - Олександр Мамаєв (міжрайонна прокуратура), на третьому - Олексій Москаленко (центр зайнятості). Серед жінок перемогу святкувала Марія Федоткіна (міжрайонна прокуратура), на другому - Зоя Щебетько (райдержадміністрація), на третьому - Ірина Арсьонова (центр зайнятості). Командні місця розподілились наступним чином: І місце – міжрайонна прокуратура, ІІ місце – райдержадміністрація, на ІІІ місці - міськрайонний центр зайнятості.

У змаганнях з баскетболу (влучні кидки) при активній підтримці вболівальників перше місце здобула команда міжрайонної прокуратури, друге - у райдержадміністрації, на третьому - команда центру зайнятості.

У дартсі найбільш влучними була команда райдержадміністрації, команда міжрайонної прокуратури та центру зайнятості вибороли відповідно друге та третє місце.

У змаганнях з стрибків перемогу святкувала команда міжрайонної прокуратури, яка у наполегливій боротьбі перемогла команду райдержадміністрації.  Третє місце у команди центру зайнятості.

Найбільш активно і цікаво відбулися змагання спортивної естафети, де всі команди показали всю свою спритність і волю до перемоги. За результатами змагань, у наполегливій боротьбі перемогла команда міжрайонної прокуратури, на другому - центр зайнятості, на третьому - райдержадміністрація.

Загальнокомандне перше місце в районній спартакіаді серед державних службовців зайняла команда міжрайонної прокуратури, на другому місці команда районної державної адміністрації, третє місце у команди міськрайонного центру зайнятості. Закінчились змагання нагородженням від відділу у справах молоді та спорту грамотами та кубками. Від профспілки працівників державних установ  всі команди отримали солодкі призи.