Районна газета

НА ГЛУХІВЩИНІ ТРИВАЄ СПАРТАКІАДА СЕРЕД СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНИХ РАД

Як відзначив начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Андрій Дарченко, районна спартакіада проводиться відділом з метою розвитку масової фізичної культури, зміцнення здоров`я людей, залучення якомога більше населення району до занять спортом та включає змагання з різних видів спорту.

Вона стартувала змаганнями з волейболу. Наступним етапом стали змагання з шашок, шахів та дартсу, участь в яких взяли 7 команд: команда Червоненської селищної ради, Березівської, Баницької, Перемозької, Полошківської, Сварківської, Дунаєцької сільських рад.

Всі команди продемонстрували чудову гру з усіх видів спорту. Переможцями та призерами  у змаганнях з дартсу стали команди «Нива» (Червоненська селищна рада), «Зміна» (Перемозька сільська рада) та «Кварцит» (Баницька сільська рада).

У особистому заліку серед жінок на першому місці Катерина Медведєва (Баницька сільська рада), на другому місці - Олена Горбачова  (Перемозька сільська рада), третє місце у Олени Володської (Полошківська сільська рада). Серед чоловіків місця розподілились таким чином: Віктор Давиденко (голова Червоненської селищної ради) на першому місці, Ігор Гапич (Перемозька сільська рада) -  срібний призер, бронза у Леоніда Московченка (Дунаєцька сільська рада).

У змаганнях з шашок переможцем стала команда «Нива» (Червоненська селищна рада), на другому місці команда «Рассвет» (Полошківська сільська рада), третє місце у команди «Нива» (Дунаєцька сільська рада). В особистому заліку серед жінок перемогу здобула Ніна Марченко (Червоненська селищна рада), призери змагань - Олена Володська (Полошківська сільська рада) та Катерина Медведєва  (Баницька сільська рада). Серед чоловіків  - Олександр Нечитайло та Григорій Гутьман (Червоненська селищна рада), Леонід Московченко (Дунаєцька сільська рада).

У змаганнях з шахів перемогу святкувала Сварківська сільська рада, срібний призер змагань - Червоненська селищна рада, бронза у команди Полошківської сільської ради. В особистому заліку серед жінок на першому місці Аліна Чикомасова (Червоненська селищна рада), на другому місці - Вікторія Валюх (Сварківська сільська рада), на третьому місці Олена Володська (Полошківська сільська рада). Серед чоловіків перемогу здобув Владислав Валюх (Сварківська сільська рада), на другому та третьому місці відповідно Вадим Дубовий (Перемозька сільська рада), Роман Зайцев (Полошківська сільська рада). Команди-переможниці та переможці в особистому заліку нагороджені грамотами відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації.