Районна газета

НА ГЛУХІВЩИНІ ЗМАГАЛИСЬ МАЙБУТНІ ЗАХИСНИКИ

За ініціативи відділу у справах молоді та спорту, відділу освіти райдержадміністрації та Глухівської районної організації товариства сприяння оборони України на спортивному комплексі «Кварцит» с.Баничі відбулась районна спартакіада серед допризовної молоді.

У змаганнях прийняли участь 8 команд – команди Баницького, Полошківського, Слоутського, Дунаєцького, Шевченківського, Некрасівського навчально-вихвного комплексу, Шалигинської та Червонянської загальноосвітніх шкіл.

Юнаки 1998 року народження і молодшого віку змагалися з підтягування на поперечині, метання гранати, бігу на 100 та 3000 метрів, а також зі стрільби з пневматичної зброї, що викликало неабиякий інтерес серед юнаків.

У змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї з результатом 24 очки виступили Олександр Воробйов (Шалигинська ЗОШ), Дмитро Шакотько (Шевченківський НВК)та Костянтин Жмуренко (Некрасівський НВК).

У змаганнях з підтягування на перекладині переможцями стали Євген Плодистий (Шевченківський НВК) - 25 раз, Сергій Гузенко (Слоутський НВК) та Володимир Вишнивецький (Шалигинська ЗОШ) – 20 підтягувань.

Перше місце у змаганнях з метання гранати виборов Євген Плодистий (Шевченківський НВК), на другому - Олександр Кирсанов (Червонянська ЗОШ) і третє місце у Володимира Вишнивецького  (Шалигинська ЗОШ).

У змаганнях на стометрівці перемогу святкували Дмитро Ніколаєнко (Слоутський НВК) та  Артем Костюченко (Баницький НВК), Євген Плодистий (Шевченківський НВК)  фінішував третім.

У змаганнях з бігу на 3000 метрів місця розподілились наступним чином: перше місце у Артема Костюченка (Баницький НВК), на другому місці – Євген Плодистий (Шевченківський НВК), на третьому - Денис Сиродой (Шевченківський НВК).

За результатами змагань у загальнокомандному заліку за результатами трьох кращих спортсменів, переможцями спартакіади стали допризовники Шевченківського НВК (вчитель Ільченко В.І.)., ІІ місце у спортсменів з Слоутського НВК (вчитель Шевченко В.М.) ІІІ місце посіла команда  Шалигинської ЗОШ І(вчитель Бородін О.В.).

Переможці та призери змагань у загальнокомандному заліку  нагороджені кубком, цінними подарунками та грамотами відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації. Грамоти  також отримали переможці у кожному з видів змагань. Команди, які посіли призові місця у змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї, нагороджені грамотами та грошовими призами Глухівської районної організації ТСОУ.

За результатами районної спартакіади кращі спортсмени будуть захищати честь району у обласній спартакіаді серед допризовної молоді  в м.Суми.