Районна газета

КОМАНДА «ВЕЛЕТЕНЬ» - ВОЛОДАР ВЕСНЯНОГО КУБКУ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ

12 команд Глухівського  району та міста Глухів взяли участь у змаганнях весняного Кубку району з футболу, який розпочався 19 квітня 2015 року.

Участь у змаганнях чверть фіналу брали найсильніші команди району:  «Партизан» с. Студенок, «Велетень» м. Глухів, «Дружба» с. Соснівка, «Мічурінець» с. Шевченкове, «Лідер» м. Глухів, «Чайка- Росток - Холдінг» сел. Шалигине, «Чапаєвець» с. Слоут та «ДЮСШ» м. Глухів.

Півфіналістами стали команда  «Дружба» (с.Соснівка) та  «Лідер» (м.Глухів), які утворили першу півфінальну пару. Другу пару склали «Велетень» (м.Глухів) та «Чапаєвець» (с.Слоут). 

3 травня на футбольному полі с.Соснівка у першому півфіналі в дуже напруженій грі перемогла команда «Дружба» (с.Соснівка) з рахунком 2:0. У другому півфіналі з рахунком 5:1 перемогу здобула команда «Велетень» і вийшла до фіналу змагань.

Фінальна гра відбулася 10 травня 2015 року на стадіоні «Дружба» села Соснівка. У досить цікавій і комбінаційній грі перемогу з рахунком 4:2 здобула команда «Велетень», яка стала володарем весняного Кубку району з футболу.