Районна газета

ЗАВЕРШИВСЯ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ

Закінчились найтриваліші змагання в районі - відкритий чемпіонат Глухівського району з футболу серед команд основного складу.

В цьому році подали заявки на участь у змаганнях 12 команд: «Кварцит» с.Баничі, «Мічурінець» с.Шевченкове, «Будівельник» с.Білокопитове, «Дружба» с.Соснівка, «Партизан» с.Студенок, «Чапаєвець» с.Слоут, «Клевень» с.Сваркове, «Чайка–Росток-Холдінг» сел. Шалигине, «Полісся» смт. Ямпіль та дві команди Кролевецького району - «Тулиголовець» с.Тулиголове та «Діброва» с.Дубовичи, команда «Рассвет» с. Полошки

Починаючи з травня місяця, за звання чемпіона боролись одинадцять команд, крім команди села Полошки, яка після двох турів знялась зі змагань.

За підсумками змагань переможцем відкритого чемпіонату Глухівського району стала команда «Кварцит» с Баничі. На рахунку цієї команди 18 виграшів та дві поразки.

Друге місце у команди «Чайка–Росток- Холдінг» сел.Шалигине.

До останніх турів чемпіонату на бронзу претендували дві команди - це команда «Тулиголовець» (с.Тулиголове, Кролевецький район) та команда «Партизан» (с.Студенок). Для студенчан останні тури змагань  виявились більш успішним, тож вони стали третіми. Команда «Тулиголовець» - на четвертому місці.

Кращі чотири команди Глухівського району, які брали участь у відкритому чемпіонаті з футболу 01 та 08 листопада на стадіоні «Дружба» (с.Соснівка) розіграють  Суперкубок району з футболу.

Початок змагань об 11.00 год. Запрошуємо вболівальників підтримати команди.

Таблиця відкритого чемпіонату Глухівського району з футболу серед  команд основного складу 

                 Команда

В

Н

П

Очки

Місце

«Кварцит» (с.Баничі)

18

0

2

54

І

«Чайка- Росток - Холдінг»

(сел.Шалигине)

14

4

2

46

ІІ

«Партизан»(с.Студенок)

12

3

5

39

ІІІ

«Тулиголовець»(с.Тулиголове)

10

5

5

35

4

«Дружба»(с.Соснівка)

8

4

8

28

5

«Полісся»(с.м.т.Ямпіль)

8

0

12

24

6

«Чапаєвець» (с.Слоут)

6

5

9

23

7

«Діброва»(с.Дубовичі)

5

5

10

20

8

«Мічурінець» (с.Шевченкове)

3

7

10

16

9

«Клевень» (с.Сваркове)

4

3

13

15

10

«Будівельник»(с.Білокопитове)

3

0

17

9

11