Районна газета

ФІНІШУВАВ ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ

Волейбол, один з найулюбленіших масових видів спорту в районі, займає важливе місце у розвитку фізичної культури серед різних вікових груп населення.

З 5 грудня 2015 року по 20 лютого 2016 року проводився чемпіонат Глухівського району з волейболу серед чоловіків. В цьому році вони пройшли за новою схемою, завдяки якій волейбол став більш цікавим, масовим, а спортивна боротьба більш напруженою.

Змагання проходили за коловою системою в два круги.

Протягом всіх змагань команди «Рассвет» (с.Полошки) та «Мічурінець» (с.Шевченкове) періодично становились лідерами змагань. Полошківці, в першому колі відстаючи на 4 очка від лідера , у другому наздогнали команду «Мічурінець» і перед останнім туром випередили їх на одне очко.

Останній тур змагань повинен був дати відповідь, чи зможе команда «Рассвет», тогорічні переможці змагань, підтвердити чемпіонство, чи поступляться іншій команді. Так полошківці, вигравши в команд «Мічурінець» (с.Шевченкове) та «Олімпік» (Вільнослобідська с/р) з рахунком 2:0 та відбивши два очка у команди «Колос» (с.Береза),  стали чемпіонами  Глухівського району з волейболу сезону 2015–2016 років. Команда «Мічурінець», програвши команді основних суперників з рахунком 0:2 та вигравши в команд «Колос» та «Олімпік» з рахунком 2:0, стає срібним призером змагань. Волейболісти команди «Колос» (с.Береза), набравши 44 очки  стають бронзовими призерами змагань.

Загалом у змаганнях в цьому році взяло участь 12 команд. Уперше у чемпіонаті району виступала команда «Олімпік» Вільнослобідської сільської ради, яка зайняла п’яте місце в турнірній таблиці, поступившись найбільш досвідченим командам. Дуже прикро за команду «Кварцит»  (с.Баничі), яка в минулі роки була в числі призерів, в цьому році після першого кола змагань знялась зі змагань.

27 лютого стартує чемпіонат району з волейболу серед жінок.

Запрошуємо  вболівальників підтримати наших волейболісток. Змагання пройдуть в спортивних залах Уланівського НВК та Шалигинської ЗОШ.

Таблиця чемпіонату району з волейболу серед чоловіків

Назва команди

      Очки

          Місце

1.

«Рассвет»с.Полошки

        55

           І

2.

«Мічурінець»с.Шевченкове

        52

           ІІ

3.

«Колос»с.Береза

        44

          ІІІ

4.

«Чапаєвець»с.Слоут

       39

           ІV

5.

«Олімпік»с.В.Слобода

       38

          V

6.

«Чайка»сел.Шалигине

       33 

          VІ

7.

«Есмань»с.Некрасове

        31

          VІІ - VІІІ

8.

 «Партизан»с.Студенок

        31

          VІІ - VІІІ

9.

«Клевень»с.Сваркове

        28

          ІХ

10.

«Дружба»с.Соснівка

         19

           Х

11.

«Нива»сел.Червоне

         15

           ХІ

12.

«Кварцит»с.Баничі

           8

 Знялись зі змагань

 Головний спеціаліст сектору з питань молоді та спорту Ліана Мирошниченко