ВИЗНАЧИЛИСЬ ПЕРЕМОЖЦІ ЧЕМПІОНАТУ РАЙОНУ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЖІНОК

Напередодні Міжнародного жіночого дня в спортивних залах навчально-виховних комплексів сіл Некрасове та Шевченкове фінішував останній тур чемпіонату Глухівського району з волейболу серед жіночих команд.

Всього в змаганнях приймало участь 7 команд: «Нива» сел.Червоне, «Чапаєвець» с.Слоут, «Нива» с.Дунаєць, «Чайка» сел.Шалигине, «Есмань» с.Некрасове, «Мічурінець» с.Шевченкове та «Росток» с.Уланове.

З першого туру змагань лідерство захопили волейболістки  села Некрасове. Вигравши з рахунком 2-0 у команди «Чапаєвець» та програвши команді «Мічурінець» з рахунком 0-2, в другому турі  некрасівці надали можливість основним командам - суперникам «Росток» та «Мічурінець», які в другому турі взяли по шість очок, змагатись за звання чемпіона.

В останньому турі змагань  зустрілись дві сильніші команди району - це «Есмань» с.Некрасове та «Росток»с.Уланове. Бажання виграти було дуже великим у кожної команди. Протягом  всієї першої партії лідирували то одна, то інша команда. Перша партія закінчилась з рахунком 25-22 на користь команди «Росток». У другій партії лідерство одразу захопили уланівці і упевнено перемогли своїх суперників з рахунком 25-16.

Упевнено вигравши з рахунком 2-0 у команди «Нива» с.Дунаєць, команда «Росток» с.Уланове стає чемпіоном Глухівського району з волейболу серед жінок.

Ця команда вже є переможцем багатьох турнірів, два роки поспіль стає переможцем обласних змагань з волейболу серед школярів. З початку створення тренером команди є Сергій Мінаков.

Срібними призери змагань уже другий рік поспіль стали волейболістки с.Шевченкове (тренер Валерій Ільченко). На бронзу, набравши по 12 очок, претендували дві команди - це минулорічний чемпіон району серед жінок команда «Есмань» та «Чапаєвець». Згідно регламенту змагань за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів, випередивши суперників на 8 м`ячів, бронзу отримала команда «Чапаєвець» (тренер Олена Гриценко).

По закінченню змагань до всіх присутніх з вітальним словом звернулись депутат районної ради Сергій Мінаков та головний спеціаліст сектору з питань молоді та спорту Ліана Мирошниченко та нагородили команду-переможця змагань кубком, грамотами та медалями сектору з питань молоді та спорту Глухівської районної державної адміністрації.