Районна газета

КОМАНДА «РАССВЕТ» - ВОЛОДАР СУПЕРКУБКУ

Чотири найсильніші команди району взяли участь у Суперкубку з волейболу, який цього року був присвячений пам`яті воїна–афганця Михайла Свириденка.

Під час урочистого відкриття  учасників змагань та гостей турніру привітали  Полошківський сільський голова Андрій Авраменко та директор Полошківського навчально–виховного комплексу Олександра Євтушенко.

Головний спеціаліст сектору з питань молоді та спорту  Глухівської районної державної адміністрації Ліана Мирошниченко нагородила кубками, грамотами та медалями переможців та призерів чемпіонату Глухівського району з волейболу серед чоловічих команд сезону 2015-2016 років.

Спортивна боротьба на волейбольному майданчику була напруженою і емоційною, жодна із команд не бажала поступатись супернику. Вболівальники активно підтримували спортсменів.

Дві команди «Рассвет» та «Мічурінець» виграли у команд суперників «Колос» та «Чапаєвець» з рахунком 2-0, тож мали у своєму активі  по шість очок. Гра між цими командами вирішувала, хто стане володарем Суперкубку. Перша партія закінчилась з рахунком 25–23 на користь шевченківців. Другу партію з рахунком 25-21 виграла команда «Рассвет»,  в третій партії фортуна була на боці полошківців. Вони перемогли з рахунком 15-10.

Таким чином перемогу у турнірі і звання володаря Суперкубку Глухівського району з волейболу завоювала команда «Рассвет» с.Полошки. На другому  місці - команда «Мічурінець» (с.Шевченкове). На третьому місці -  «Чапаєвець» с. Слоут. Четверте - у команди «Колос» с.Береза.

По закінченню Суперкубку команда-переможець нагороджена кубком, волейбольним м’ячем та грамотою, гравці - грамотами та медалями. Призери змагань також були нагороджені грамотами та медалями.

Визначені та нагороджені грамотами і пам’ятними призами кращі гравці у кожній команді: Сугоняко Дмитро (команда «Рассвет»), Сугоняко Микола (команда «Мічурінець»), Половець Богдан  (команда «Чапаєвець»), Кушнір Максим (команда «Колос»). Кращим гравцем Суперкубку, за рішенням суддівської колегії, визнаний Білий Євген (команда «Рассвет» с.Полошки). Він нагороджений грамотою та статуеткою.

Змагання з волейболу тривають. Попереду першість району з волейболу серед команд ветеранів.