Районна газета

ЗМАГАЛИСЬ ВЕТЕРАНИ ВОЛЕЙБОЛУ ГЛУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Те, що волейбол є одним з наймасовіших видів спорту в Глухівському районі, говорять багаточисленні районні змагання та змагання місцевого рівня. Не встигли вщухнути спортивні баталії молодіжних чоловічих та жіночих команд, як естафету прийняли більш досвідчені волейболісти району.

В цьому році в турнірі району з волейболу серед команд ветеранів взяли участь команди: «Клевень» с.Сваркове, «Дружба» с.Соснівка, «Чапаєвець» с.Слоут, «Мічурінець» с.Шевченкове. Змагання пройшли у спортивній залі Шевченківського навчально-виховного комплексу.

Як і передбачалось , спортивна боротьба на волейбольному майданчику була напруженою й емоційною.

На чемпіонство, набравши по 7 очок, претендували дві команди: минулорічний чемпіон району, команда «Мічурінець» та команда «Чапаєвець», яка в минулому році зайняла останнє місце в турнірній таблиці, але неодноразово була переможцем в минулі роки. Згідно регламенту змагань за кращим співвідношенням виграних та програних партій у всіх зіграних іграх перемогу здобула команда «Чапаєвець» (тренер Анатолій Бистрицький). Шевченківці стають срібними призерами змагань. Бронза у команди «Дружба» (с.Соснівка). Замкнула турнірну таблицю команда «Клевень» (с.Сваркове), капітаном команди якої є Сварківський сільський голова Юрій Матвієнко.

Закінчився турнір чудовим настроєм учасників. Зі словами подяки до присутніх звернулась головний спеціаліст сектору з питань молоді та спорту Ліана Мирошниченко та нагородила команду - переможницю та призерів змагань кубками та грамотами, гравців грамотами від сектору з питань молоді та спорту Глухівської районної державної адміністрації.