Районна газета

НА ГЛУХІВЩИНІ ВІДБУЛАСЯ СПАРТАКІАДА ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

З метою підготовки юнаків до захисту Вітчизни, визначення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України, залучення їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом, запобігання антисоціальних проявів серед молоді в селі Баничі відбулась районна спартакіада серед допризовної молоді. Організаторами змагань виступили сектор з питань молоді та спорту і відділ освіти Глухівської райдержадміністрації, Глухівська районна організація товариства сприяння обороні України.

Впродовж дня, учасники спартакіади змагались у чотирьох видах: підтягування на перекладині, метання гранати, бігу на 100 та 3000 метрів та змагання зі стрільби з пневматичної зброї.

Кращі результати за видами спорту: стрільба з пневматичної зброї –Мінаков Іван (Уланівський НВК) І місце, Шевченко Іван (Червонянська ЗОШ І-ІІІ ст.) ІІ місце, Рожков Владислав (Пустогородський НВК) ІІІ місце; підтягування на перекладині: І місце – Плодистий Євген (Шевченківський НВК), ІІ місце - Данильченко Дмитро (Сварківський НВК), ІІІ місце –Шакотько Дмитро (Шевченківський НВК) та Мінаков Іван (Уланівський НВК); метання гранати: І місце – Плодистий Євген, ІІ  місце – Дегтяр Віталій  (Шевченківський НВК), ІІІ місце – Петрівний Дмитро (Уланівський НВК); біг 100 метрів: І місце – Мінаков Іван (Уланівський НВК) та Плодистий Євген (Шевченківський НВК), ІІ місце – Сиродой Денис (Шевченківський НВК) та Павлик В`ячеслав (Червонянська ЗОШ І- ІІІ ст.); біг на 3000 метрів:  І місце – Орлов Віталій (Уланівський НВК), ІІ місце – Данильченко Дмитро (Сварківський НВК),  ІІІ місце – Сиродой Денис (Шевченківський НВК).

Найактивніші в командному заліку були: команда Шевченківського НВК, яка зайняла І місце, на ІІ місці команда Червонянської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце у команди Уланівського НВК.

Команда, переможець змагань у загальнокомандному заліку,  нагороджена кубком та грамотами, призери змагань грамотами сектору з питань молоді та спорту райдержадміністрації. Переможці у кожному з видів змагань нагороджені грамотами сектору молоді та спорту. У змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї в особистому заліку  переможець та призери змагань нагороджені грамотами та грошовими призами Глухівської районної організації ТСОУ.