Районна газета

ЗМАГАЛИСЯ КРАЩІ ВОЛЕЙБОЛІСТИ

На Глухівщині відбувся другий жіночий волейбольний турнір на кубок агропромислового холдингу «Росток – Холдинг», на який були запрошені одні з найсильніших команд Сумської області.

Організатори зробили все можливе, щоб турнір запам’ятався не тільки спортивною напругою, а й став спортивним святом.

На урочистому відкритті з вітальним словом до всіх присутніх  звернулись  господарі турніру - регіональний директор компанії «Росток - Холдинг» Микола Козлов та директор ПП «Аграрні інвестиції» Олексій Жибік.

Вітаючи всіх зі святом, завідувач сектору з питань молоді та спорту Глухівської районної державної адміністрації Андрій Дарченко побажав учасникам легкого старту та перемог, миру,  злагоди всім присутнім.

Право підняти прапор України було надано минулорічному переможцю, капітану команди «Росток» Мінченко Катерині.

В змаганнях взяли участь команди м.Путивль, м.Конотоп, дві команди  м.Глухів  «Фортуна» та команда ВК ім.К.Реви, а також команда «Росток» с.Уланове. Як і передбачалось, спортивна боротьба на волейбольному майданчику була напруженою і гострою. Всі команди продемонстрували належну технічну і тактичну підготовку.

За результатами змагань, набравши 8 очок, володарем кубку стала команда м. Конотоп. Наступні два призові місця у команд міста Глухів, в них по 7 очок, але згідно регламенту змагань срібними призерами змагань стала команда «Фортуна», бронза у команди клубу ім. К Реви.

Команда-переможець була нагороджена кубком та грамотою. Протягом  змагань були визначені і кращі гравці турніру - Третьяк Альона (команда «Фортуна»), Матковська Катерина (команда «Росток»), Школа Юлія (м.Путивль), Котова Лариса (м.Конотоп), Данько Ірина (ФК ім. К.Реви), які були відзначені грамотами.