ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ НА ГЛУХІВЩИНІ

Заступник голови Глухівської районної державної адміністрації Вікторія Сокол взяла участь у ІІ місцевому молодіжному туристичному зльоті на території Сварківської сільської ради.

Захід організовано за ініціативи Сварківського сільського голови Юрія Матвієнка та підтримки сектору з питань молоді та спорту, відділу культури Глухівської районної державної адміністрації.

Цього року в змаганнях взяли участь 7 молодіжних команд – 3 місцеві команди, команда Баницької, Чернівської, Березівської сільських та Шалигинської селищної рад.

Протягом двох днів учасники зльоту змагались в конкурсах з розпалювання багаття, конкурсі «Візитка», перепилюванні колоди, конкурсі на кращу туристичну страву, туристичній естафеті, розважальній естафеті, змагання з дартсу, волейболу, конкурсі на кращий туристичний табір.

За підсумками всіх конкурсів – переможцями змагань стала команда «Патріоти» Сварківської сільської ради, на другому місці команда «Каприз» Шалигинської селищної ради, на третьому місці – минулорічні переможці зльоту команда «Чих-пих».

Переможці та учасники туристичного зльоту отримали кубки, грамоти та подарунки від організатора заходу Сварківського сільського голови Юрія Матвієнка.