Районна газета

ЗМАГАЛИСЬ ЮНІ ФУТБОЛІСТИ ГЛУХІВЩИНИ

З 27 липня  по 10 серпня 2016 року на території Глухівського району проходив чемпіонат з футболу серед юніорів, в якому взяли участь команди «Чапаєвець» (с.Слоут), «Чайка»(сел.Шалигине), «Рассвет» (с.Полошки), «Мічурінець» (с.Шевченкове), «Клевень» (с.Сваркове), «Партизан» (с.Студенок).

Змагання проходили по коловій системі. З першого туру явним лідером стала команда «Чайка». На її рахунку 6 виграшів та одна нічия. Тож вони другий рік поспіль стали чемпіонами району серед юніорів. 

За результатами змагань команди «Партизан» с.Студенок , «Чапаєвець» с.Слоут та «Рассвет» с.Полошки набрали по 7 очок. Згідно регламенту змагань срібними призерами  стала  команда «Рассвет». Бронза у команди «Чапаєвець» , студенчани - на четвертому місці. На п’ятому місці команда «Клевень»с.Сваркове, яка відстала від призерів змагань на одне очко. Замкнула турнірну таблицю команда «Мічурінець» с.Шевченкове.

Після завершення змагань  на урочистому закритті команда - переможець та призери змагань нагороджені кубками і грамотами, гравці  - медалями та грамотами сектору з питань молоді та спорту Глухівської районної державної адміністрації.

Були визначені кращі гравці чемпіонату району у кожній з команд учасниць: Юрій Подвойський (команда «Чайка»), Руслан Єрмолов (команда  «Партизан»), Сергій Гузенко (команда «Чапаєвець»), Дмитро Данильченко (команда «Клевень»), Ярослав Овсієнко (команда «Мічурінець»), Максим Коваленко (команда «Рассвет»). Від федерації футболу Глухівщини їм були вручені книги  «Від «Спартака» до «Велетня».